Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország mikor fogja...

Magyarország mikor fogja leállítani a heti 3-szori repülőjáratot KÍNÁVAL? KARANTÉN Olaszországban már 2 megyében is!

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 2 légitársaság, a Sanghai Airlines és a Hainan Airlines felfüggesztette a közvetlen járatokat, de azt most tudtam meg, hogy az AIR CHINA most is hetente 3-szor fogad és indít járatokat Kínába.
2020. febr. 23. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A reptereken ellenőrzés van szóval ne parázz nem lesz koronavírus magyarországon.
2020. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És ha lesz is akkor mi van.

Influenza is van rendszeresen. Attól nem parázol? Pedig többen halnak meg tőle.

2020. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, csak fokozná a pánikot.
2020. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nos, nyilván Ti nem tudjátok, de sajnos épp a veszélyeztetett kategóriába tartozom: nem is vagyok fiatal, ráadásul a tüdőmmel vagyok leszázalékolva.


A "félelmem" abból fakad, hogy anno a csernobili katasztrófát is "elbagatellizálták", nincs ott semmi kérem, sőt, mint tudjuk, még sofőröket is küldtek szép számmal a sugárzó területre.


Amit nagyon hiányolok, hogy semmiféle egészségügyi tájékoztatás NINCS, hogyan lehetne védekezni ellene?


Maszk, nem maszk, véd-nem véd, kézmosás (oké, azt mindig kell), de ha cseppfertőzéssel terjed, akkor hiába mosok kezet, stb.


Ja, ne menj nagy létszámú közösségbe, mint védekezés - ennyit én is tudok :-)

2020. febr. 24. 07:48
 15/16 A kérdező kommentje:

"Nincs értelme, csak fokozná a pánikot."


Ja, először Kínában is így álltak hozzá - aztán rájöttek, hogy mégis szembe kell nézni a dolgokkal...

Azóta már meghalt a Wuhani kórház vezetője is :-(


Meg ez a kérdező is így állt hozzá, nincs itt semmi gond kérem - aztán elutazozz Sanghai-ba - azóta sem tudunk róla semmit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__10294649-holna..

2020. febr. 24. 07:51
 16/16 A kérdező kommentje:

Amúgy meg az óvintézkedés szerintem nem egyenlő a pánikkeltéssel.


Egyik évben egy télen 2-3 napig leállt a város, (Budapest), mert akkora hó és hideg volt, hogy még a teherautók sem tudtak szállítani - akkor sem volt pánik :-)

2020. febr. 24. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!