Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaza van-e a törököknek hogy...

Igaza van-e a törököknek hogy mostantól továbbengedik a migriket, védje mindenki a saját határait?

Figyelt kérdés
Gondolom, az Erdogan véleménye hogy ha az EU annyit papol, meg kioktatja őket az emberi jogokról és humánus megközelítésről, akkor szembesüljön csak az EU is azzal hogy milyen az ha valóban újraindul az invázió, de 2015-höz viszonyítva most már kezelhetetlen mértékben. Kemény káosz jöhet idén, Leszboszon már így is zavargások vannak naponta.

2020. febr. 28. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja,szuper lessz.


1.jönn a migráns

2.jönn a vírus


A honvédség meg kezelje mindkettőt,én mondtam hogy lessz itt akkora felfordulás hogy csak na.

2020. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, az EU kötelékéhez tartozó hadihajók eddig úgy védték a tengeri határokat, hogy maguk taxizták be a migriket az EU-ba. A csempészek meg persze köszönték szépen a segítséget. És ezek után még Salvinit akarják a barmok felelősségre vonni.
2020. febr. 28. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljes mertekben igazuk van.En mar az elso kekeckedesre ezt leptem volna hisz az Eu is kihasznalja mindig is a folenyet masokkal szemben....
2020. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Igazuk van. Erdogan azt javasolta hozzanak létre egy biztonsági övezetet Sziriában ahol elszállásolhatják a menekülteket. Erre az EU-nak azt volt a válasza hogy Erdogan kurdokat irtani megy oda. Én Erdogan helyében már akkor útnak indítottam volna az összes migránst Brüsszel felé.
2020. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van.


Szerintem már az is a gyengeség jele volt,hogy egy másik államot bíztak meg a határok védelmével, mert nem akarják bepiszkolni a kezüket.


De, nem baj, majd a németek eltartanak még 2 millió migránst.Úgyis, alacsony ott az ÁFA, majd emelik.

2020. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd most kiderül tényleg "álprobléma-e" az egész!

Amúgy már az elején kellett volna tenni valamit.

2020. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Majd akkor lesz tényleg gond, ha milliók indulnak el. Afrikából, Közel keletről..stb. a víz és az élelmiszer hiány miatt. Na akkor senki se állítja meg azt a tömeget.
2020. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!