Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ebben versenyezhet a kelet a...

Ebben versenyezhet a kelet a nyugattal?

Figyelt kérdés
Internet terén gondolom , hogy ha jól tudom a nagy főleg Amerikai oldalaknak pl : Facebook, Instagram,Twitter, Snapchat,Google,Wikipedia,Youtube stb... Na ezeknek az oldalaknak ha jól tudom van kínai orosz megfelelője. Feltudják venni a versenyt az amerikai oldalakkal látogatottságban , tagszámban illetve idővel át is tudják e venni a vezető szerepet ? Vagy ezek inkább a hazai piacra készültek és az a céljuk , hogy hazai piacot lefedjék

2020. márc. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak a kínai Youtubet ismerem, méretben kb egy szintén van a Googleval. Hogy profitban hogy áll azt nem tudom.
2020. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, remek lenne ha itt is csak ilyenek lennének, nem olvasni még elég felületen a migránsozást, a sorosozást, a trianonsipákolást meg a magyarországjobbanteljesít-et. Kellene még külön enciklopédia meg videomegosztó is neki...
2020. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy Kína a legnépesebb ország, nem olyan nehéz nekik nagy látogatottságú országos közösségi és médiamegosztó oldalt létrehozni. Más kérdés, hogy ez mennyire terjed el nemzetközi szinten, nekem ebben erős kétségeim vannak, abban pedig végképp, hogy kiszorítanák vele a Youtyube-ot, Facebookot. A Facebook, Youtuybe köszöni, nagyon jól van, nincsenek gondjai, ami miatt válságban lennének, és egy kínai oldal, ami egy hatalmas, de mégis elzárt rétegnek szól, nem fogja megszorongatni.


Más kérdés azonban a Google+ közösségi oldal, ami a Facebook miatt nem terjedt el, és meg is szűnt, és megint más kérdés az IWIW, amit konkrétan tényleg a Facebook "tett tönkre".

2020. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, az iwivet inkább az új tulaja a T cégcsoport tette tönkre, azzal, hogy lenyesegette az értelmes funkcióit, és a face konkurenssévé akarta tenni.

Maradt volna a magyar piacon 2,5 millió felhasználóval, vagy akár csak 1,5 millióval egy nívósabb hálóként, még ma is ott volnék én is.

2020. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amivel lehetne versenyezni szerintem az az ivóvíz ha még nem adták el azt is. Nyugaton ugyanis nincs iható talajvíz mert szanaszét mérgezték a földjeiket
2020. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!