Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Soros György most...

Igaz, hogy Soros György most degeszre "spekulálja" magát?

Figyelt kérdés
Ma hallottam a HírTV-én, hogy a napokban Soros György hatalmas összegeket nyer a tőzsdén. Érdekel, hogy mennyit? Mennyire igaz? Nagyon szomorúnak tartom, ha a szegény emberek nyomorán az elkerülhetetlen koronavírus, miatt tőzsde spekulánsok hatalmasakat taroljanak. Talán tudodd előre erről?

2020. márc. 11. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Hogy ez a Soros miket nem művel már!

Őszintén, nem unalmas?

2020. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak Soros, hanem rengeteg tőzsdéző ember nyert a koronavíruson. És rengeteg más ember pedig veszített. Ez a gazdagoknak a lovi vagy a totó, csak ők a világgazdaság alakulására fogadnak. Hogy ez ízléstelen? Szerintem is.


"Talán tudodd előre erről?"

Arról, hogy lesz koronavírus? Nem. Arról, hogy a koronavírus hatására esni fognak a tőzsdék? Egész biztosan. Én is tudtam, Soros pedig sokkal jobban ért hozzá.

2020. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Én is nyertem a napokban a tőzsdén a japán jenre spekulálva. Bár azt nem értem, hogy ez miért baj, vagy hogy kinek ártottam ezzel.
2020. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez a sok "okos" orbánista ember mindjárt kideríti hogy a koronavírust is Soros György parancsára fejlesztették ki azért hogy tönkretegye Soros ezt a szegény orbán viktort. :)))
2020. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
19:34: csak abban tévedsz, hogy jövő időben írod - néhány elvetemültebb troll ezt már régen megfejtette. :)
2020. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Arra nem kíváncsi senki sem, hogy fideszes oligarchák mennyit fognak kaszálni azon amikor a koronavírus helyzetből adódó megbízásokat ultra profittal teljesítik ?
2020. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy hallottam, hogy a magyar lottó ötöst tervezi elvinni, már egyezkedik a kormánnyal ez ügyben.
2020. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A Activision Blizzard-ba fektetett be rengeteg pénzt az utóbbi időbe. Megjegyzem a cég mélyponton van. Szóval nem nagyon mennek a bizniszei
2020. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nyilván az tud most degeszkre kereni magát, aki számított erre, hisz lehet egy részvényből sokat is meg kevedet venni. Ellenkező lenne a hatása
2020. márc. 14. 16:04
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Én 88% prifitot értem el múlthéten és ezen heten is. Aki tudja, hogy kell tőzsdézni, az nyerhet. Nem kell Sorosnak lenni hozzá. Mondjuj 2 éve a vagyona 95%-t elajándékozta, szóval miből tőzsdézet?
2020. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!