Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez a koronavírus...

Szerintetek ez a koronavírus előre eltervezett volt?

Figyelt kérdés
Haverral beszélgettem erről aztán mondta hogy előre eltervezett volt az öregek ellen meg ebből haszonélvezők is vannak. Szerintetek igaza van hogy szándékos volt?

2020. márc. 19. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
A hosszú lappangási idő amit az immunrendszer megkerülésével okoz és a hirtelen előállított oltás sem arra utalnak, hogy természetes sajnos.
2020. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem, kimutatták, hogy a természet "játéka".
2020. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

"Már megállapították, hogy természetesen úton jött létre....."


Na és ki állapította meg? Csak nem az, aki létrehozta?

2020. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
13. Ki hozta létre?
2020. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
en szerintem Kinaban mahináltak ezzel a virussal, csak tul lőttek a célon, kikeveredett onnan es elterjedt. de szerintem ez 90%, hogy nem termeszetes. decemberig nem volt ismert, azt hirtelen rafogjak egy denevérre... ja persze...3 honapja azt se tudtuk van ilyen es husss valahogy nagy veletlen elokerult valahonnan es lezuzza a fel vilagot. ja ez biztos veletlen...
2020. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
#15, az összes mutáció így működik, ahogy a daganatod az agyadban. Akkor veszed észre, hogy agyrákos vagy, amikor megjelenik a veszélyes mutáció és kezd terjedni. Mi pedig akkor, amikor ilyen hülyeségeket írsz a GYK-ra.
2020. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
16. Pontosan, és ez a szomorú, hogy ennyire tudományos analfabéták itt a válaszolók 2/3-a, és az országban is.
2020. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%

Bármikor kialakulhat egy új vírus vagy egy régi mutálodhat. Akármikor! Erre számíthatott volna már az emberiség, főleg Kína vagy India. Annyian vannak egyhelyen és mindent megesznek ami csak mozog. Bár csoda, hogy nem Indiából indult el, amikor ott iszonyatos szegénységbne élnek. De a lényeg, hogy örüljünk, mert: - Ezt a vírust túléljük.


Viszont gondoljatok bele, most mi történt volna, hogyha olyan vírus keletkezett volna amely 80%-os halálozási rátája van például és ennyire elkésve hoznak meg döntéseket? Persze, ha ilyen vírus lett volna, és látják, hogy mennyien kezdenek meghalni Kínába akkor nem vártak volna ennyit. Azonnal magyar határzár, még a kint élő magyarok se jöhetnek vissza, mindenkinek azonnali kijárási tilalom! Áram, víz, gáz szolgáltatás sem fontos ilyen esetben. A rendőrség, katonaság..stb kint az utcán, aki kimegy az lelövik legrosszabb esetben. Majd a katonaság megszabja, hogy mikor és hol és hogy lehet száraz, hideg ételt átvenni a pontokon. 2 naponta talán 1 adag ételt kapnál. És ez eltartana mind addig amíg a vírus nem tud tovább terjedni. Lehet, hogy Magyarországon is meghalna 7 millió ember, de 3 millió túlélné...


PERSZE, nem ilyen vírus a jelenlegi, szóval mondhatjuk, hogy hatalmas szerencsénk van ahhoz képest! Komolyan kell venni most már minden járványt és előre felkészülni, mert sose lehet tudni, mit hoz a jövő.

2020. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Rendben átolvastam a dolgokat. Havert megtom győzni arról hogy ez nem szándékos remélem. Meg azt állította az idősek ellen csinálták ezt mivel ritkítani kell a népet. De szerintem baromság szerintetek?
2020. márc. 21. 04:06
 20/23 anonim ***** válasza:
19%
te hát ha jol ertem attol, hogy a mutacio igy mukodik akkor az azt jelenti rogton, hogy ez is igy jott letre? bizonyitekod is van erre, vagy 100% tudod cafolni, hogy ez egy nem mestersegesen krealt virus? na ugye. attol, hogy mi hogy mukodik, meg nem jelenti azt, hogy az ugy is van...MR nagyobb okosok...
2020. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!