Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a brit miniszterelnökről, Boris Johnson-ról?

Figyelt kérdés

Szimpatikus vagy ellenszenves?

Mennyire népszerű?


Mivel értetek vagy nem értetek egyet amit csinál?



2020. ápr. 3. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Borzos, de amúgy én bírom. Kicsit lehetne konzervatívabb például a család kérdésben, amúgy más bajom nincs vele.
2020. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Egy idióta.
2020. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Szimpatikus


Egyetértettem a döntésével.

2020. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem szimpatikus, hülyeségeket csinál és rossz vezető. De nem én választottam az ország éleére, hanem a britek. A Brexit full hülyeség volt tőle, remélem, még időben észbe kapnak.


Kivált nagyon nem örülök az olyan vezetőnek, akik első vagy második (főleg) elsőgenerációsok, mert az önmaguk identitásproblémáját (ki is vagyok én?) és sokszor kemény apagyűlöletét egy egész országon torolják meg.

2020. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Olyan buta, mint az átlag brit.
2020. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Szavatartó, egyenes ember.

Ezért, aki nem ilyen, annak nem szimpatikus.

2020. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Egyáltalán nem hülye, sokszor Trumphoz hasonlítják, hát valójában ég és föld a különbség. Ha valaki megnéz vele régebbi, komolyabb interjúkat láthatja, hogy igazából nagy tudású, karizmatikus és kulturált ember. Persze a látszat csal, de állítólag a beszédei vagy nyilvános megjelenései előtt szándékosan pl. összekócolja a haját, ez is az imidzs része, és abszolút tudatos, mint ahogyan az egyszerű, populista kommunikáció is.


Az ideológiával, amit képvisel nem értek egyet, de azt be kell látni, hogy a sok töketlenkedés és szerencsétlenkedés után végre adott egy határozott, konkrét irányt az országnak, ami pozitív dolog, mert erre már fel lehet készülni, ellenben a káoszra egyáltalán nem, az senkinek nem jó.


Maradva a gyakori hasonlatnál Trumpra valószínűleg az egyik legrosszabb elnökként fognak emlékezni majd, viszont Johnson ha képes lesz megoldani ezt a válságot, és talpra állítani az országot a Brexit után, akkor elismeréssel és megbecsüléssel gondolnak majd rá. Nagy dolgot vállalt be, de én elhiszem, hogy képes lesz megcsinálni.

2020. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Még mielőtt May-t felváltotta volna, már mondta nekem az angol haverom, hogy ha van valaki a konzervatívoknál aki rendet tud majd vágni a káoszban, akkor az BJ. Nyílván nem tökéletes politikus (van olyan?) de ilyen nehéz időkben nem lehet jellegtelen anyámasszonykatonája a brit miniszterelnök.
2020. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Notórius felnihugyozó
2020. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Populista majom, olyan mint Trump kicsiben (még úgy is néz ki). Kártékony, dilettáns és öntelt. A hülye Brexitjével mind a saját országának, mind az EU-nak hatalmas kárt okozott, majd nemrég ismét "bizonyított" a koronavírus-járvány kezelésében (azaz nemkezelésében) vállalt aktív szerepével.

És sajnos egyre több ilyen kerül ma hatalomra a világban, akinek csak a pénz és hatalom az istene.

2020. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!