Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg igaz, hogy az ázsiaiak...

Tényleg igaz, hogy az ázsiaiak és afrikaiak sokkal gonoszabb emberek mint Európában bármelyik maffia?

Figyelt kérdés
Úgy tudom pl egy Hős utca vagy Párizs gettó vagy brazil favellaban élők kb úriemberek egy átlag ázsiaihoz vagy afrikaihoz képest
2020. ápr. 12. 14:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azzal nincs bajod, hogy a cigányok napi szinten gyilkolnak és lopnak itt Magyarországon, helyette inkább a "gonosz ázsiaiaktól" rettegsz, akikkel az égvilágon senkinek nics baja. Ázsiaiakkal lehet normálisan beszélgetni és barátkozni is. Viszont olyan cigánnyal még az életben nem találkoztam, akiről ez elmondhatnám. Pl. az életben nem láttam olyat, hogy cigány anya a gyerekikhez kedvesen szólt volna, mint ahogy a normális emberek szoktak. Ehelyett rikácsoló hangon ordibálnak és káromkodnak a saját gyerekeikkel.. Mit várhat az tőlük aki nem az ő fajtájukhoz tartozik?
2020. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Cigányok és dél-amerikaiak nem gyilkolnak és normálisan ellentétben az ázsiaiakkal és afrikaiakkal akik utálják az európaiakat és kb megvernek ha az vagy és semmi kultúrájuk nincs...
2020. ápr. 12. 15:22
 13/24 A kérdező kommentje:
*normálisak
2020. ápr. 12. 15:22
 14/24 anonim ***** válasza:

9#

Értem, tehát a te felvetésed:

Hős utca vs átlag ázsiai ember


Ennek kb annyi értelme van, mint:


Kínai egyetemisták vs átlag Szalacsi

Brazil favellák vs afrikai diktátorok

Pizza vs sült krumpli

Párizsi gettó vs budai értelmiségiek

Átlag magyar vs afgán földművesek


Ezernyi ilyen reláció van.


Ráadásul a szóhasználat olyan kérdéseket is felvet, mint hogy mit jelent a "gonosz ember"?


Még mindig kevés az infó

2020. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Micimacko67 ***** válasza:
93%

Kérdező, miért trollkodsz?

Nincs jobb dolgod húsvét vasárnap délután?

2020. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Úgy értem a gonoszt,hogy ázsiaiak és afrikaiak utálják az európaiakat és simán megvernek ott.

Egy barátomnak lenne lehetősége Kínába és Namíbiába menni céges tanulmányi útra jövőre de próbálom meggyőzni,hogy felejtse el.

Bármelyik latin-amerikai és európai ország ezerszer jobb lehetőség kb mint az a 2 undorító porfészek kontinens...

2020. ápr. 12. 15:28
 17/24 Micimacko67 ***** válasza:
96%
Kérdező, miert nem hagyod már abba? Unalmas vagy!
2020. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mert féltem azt aki odamegy...
2020. ápr. 12. 15:31
 19/24 anonim ***** válasza:
97%
16# Ez hülyeség, rengeteg európai dolgozik Kínában. Amúgy szarnak ők bele a más kultúrákba, Kína a világ közepe (így nevezik magukat), de nem utálnak másokat. Ilyen földhözragadt világnézettel gondolom nem nagyon találkoztál külföldivel
2020. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Akkor jól vigyázz, közelébe ne menj egy kínai étteremnek...az arra járókat szedik össze és főzik meg!

Egyszer még az étlapon találid magad!

2020. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!