Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen manapság a közbiztonság...

Milyen manapság a közbiztonság és a politikai helyzet a dél-afrikai Johannesburgban, illetve Pretoriában?

Figyelt kérdés

Valamint mennyivel biztonságosabbak a fehérek lakta negyedek (például Sandton), mint más városrészek?

Lehet napközben és este biztonságban sétálni a közterületeken (itt elsősorban a fehérek lakta városrészekre gondolok)?



2020. ápr. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyalázatos, pocsék.
2020. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
100%
A fehér nyegyedekben gondolom az átlagnál jobb, de európai szemmel az is szörnyű lehet.
2020. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom de Midrand nincs messze és az oké.

Röviden a fehér,mulatt és ázsiai részek jók.

A feketékből meg a zulu ami nagyon rossz illetve a xhosza.

Ndebele pl egész nyugodt.


A zulukra kell vigyázni.

2020. ápr. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam Johannesburgba, mai napig visszajárok, a családból élnek kint, nekünk Dainfern-ben van házunk, ez egy zárt lakópark. Sosem történt semmi probléma, nem raboltak ki, nem lettunk carjacking aldozata sem. Tomegkozledest felejtsd el ertem iskolaba mindig jonni kellett valakinek autoval. Egyebkent Sandton biztonsagos, de setalgatni max Rosebank, Melrose Arch es Nelson Mandela square teruletein ajanlott. Szerintem nagyon eltulozzak Europaban a kozbiztonsagi kockazatokat Del-Afrikaban. Egyebkent Fokvaros biztonsagosabb mint Joburg

Én 13-15 eves koromig laktam kint es meg szorakozohelyen is voltam feher fiukent sosem tortent semmi bajom.

2021. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!