Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Trump-rajongó fideszesek...

A Trump-rajongó fideszesek mit szólnak az elnök viselkedéséhez a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Hoaxnak nevezte sokáig, aztán fertőtlenítőt akart beadatni az embereknek. Ezekre gondolok többek között. A megválasztásakor Bayer Zsolt utcabált rendezett ha jól emlékszem.
2020. ápr. 30. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Inkább Trump

[link]


Mint Clintonné


[link]



UI: Na-e kommentem után valószínüleg 10%ra csökken a válaszadási mérlegem.

A demek felkészülnek 3,2,1 😀


#Trump2020 #Republican2024...and so on

2020. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Neki legalább van elég saját vagyona, hogy ne minden lépését a pénzemberek irányítsák. Trump forever!
2020. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1: Trump és Clinton abortusszal kapcsolatos álláspontja hogyan kapcsolódik ahhoz, hogy ki mit gondol Trump járvényintézkedéseiről?
2020. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

"Trump és Clinton abortusszal kapcsolatos álláspontja hogyan kapcsolódik ahhoz, hogy ki mit gondol Trump járvényintézkedéseiről?"



A kérdés provokatív, tehát én evvel válaszoltam vissza a demeknek, de látom téged is meg tudtalak evvel fogni, Mert tudod, hogy Trump sok szavazót nyert meg.

2020. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Tehát ha jól értem, akkor nem is volt célod az eredeti kérdésre válaszolni, hanem provokációra provokációt írtál. Így már értem.
2020. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Hoaxnak nevezte sokáig"


Itt még most is annak nevezik

2020. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

"Tehát ha jól értem, akkor nem is volt célod az eredeti kérdésre válaszolni, hanem provokációra provokációt írtál. Így már értem."



Egy provokatív kérdésre hogyan válaszoljak, ami neked és barátaidnak is megfelel? Vagy ha Hillary mellett álltam volna Ki, most te simogatnál engem, nincs igazam?

2020. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem a provokatív válasz kérdéstől függetlenül nem egy jó ötlet. Nekem teljesen mindegy, hogy Trumpot vagy Hillary-t akarod-e beállítani pozitív személynek, de az öncélú provokációnak nem látom értelmét. A személyeskedésnek úgyszintén.
2020. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak költöi kérdésben tettem fel, ez a kérdés pár hete már ki volt írva párszor.


"Szerintem a provokatív válasz kérdéstől függetlenül nem egy jó ötlet"


Akkor lett volna provokatív ha valakit elkezdtem volna lejáratni, vagy hergelni, egyiket se tettem, tényeket mutattam be, Mert a "Kedves" kérdezô és CNN és társai rossz színben mutatják be Trump úrat, Mert az ellenkezik a demek hitével...


Nagyon nagy karakter egy a Trump. :) Én kedvelem. Egyetértek vele...

[link]

2020. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nyilván egy józanbolond módjára v8selkedik néha. Mégis az 1. elnök az Usa-ban az utóbbi időben aki nem bombáztatott rommá országokat okkal ok nélkül.
2020. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!