Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy itt az 5G, így...

Most, hogy itt az 5G, így idôvel kivezetik a 3G-t?!

Figyelt kérdés

Akinek csak "játéktelefonja" van, az amikor a 2G-t is lekapcsolják akkor megszívhatja, és rákényszerül az okostelefonra?

Azt nem értem, miért nem a 2G-t kapcsolják le, ami kB valóban senki se használ? A 3Gnek van még nagy csoportja, de "játéktelefonok" 😀 azok 2G-n is mûkôdnek, így nem lenne célszerûbb a 2G-vel kezdeni?

Vagy még egy kid ideig így a 2G fentartása olcsóbb, mint a 3G?



[link]



2020. máj. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem 2G-m van, tőlem kivezethetnek 3G és 5G között bármit, jobban is járnánk, nem mindenhol csak a telefonjukat nyomogatnák az emberek. Az 5G egyébként is veszélyes lehet az emberre (legalábbis hiteles kutatás még nem született ennek cáfolatára).
2020. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy gondolom, hogy ez Németország, ahol nagyobb a gazdagság, valószínűleg tényleg felesleges fenntartani a 3G-t...esetleg így ösztönzik az embereket a technikai fejlődésre. God knows...

Az első válaszadónak üzenném, hogy 2 és fél sorban kétszer is sikerült elérnie azt, hogy megbánjam a kérdés megnyitását. Gratulálok, hogy személyében egy másik emberi fajjal, a homo idioticus-szal találkozhattam ma is.

2020. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én meg sajnálom, hogy megint a normális embereket üldözik, akik nem szennyezik a környezetet évente egy telefon megvásárlásával és kidobásával (amiket természetesen rabszolgák gyártottak).
2020. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Most, hogy itt az 5G, így idôvel kivezetik a 3G-t?!"


Majd az 5G fog kivezetni téged (is)!

2020. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert pl. sok nyomkoveto kutyu 2G alapon mukodik.
2020. máj. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!