Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz ha az USA-ban kitőr...

Mi lesz ha az USA-ban kitőr egy újabb polgárháború a Koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Polgárháborús hangulat küszöbét érzékelem az USA-ban. Teljes összeomlás is jöhet.

2020. máj. 17. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Érzékeled a hangulat küszöbét? Fantasztikus!


Bizony a mocskos kapitalizmus már a szakadék szélén áll! Még jó, hogy mi egy lépéssel előttük járunk!

2020. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg oszd meg az érzékelés módját, hadd tanuljunk. Én történetesen nem érzékelek polgárháborús helyzetet, mindössze egy ismert egészségügyi környezet következményeit látom. Ez előre tudható volt. Egy adott működési rendszer sajátosságaiból szokott következni, hogy egy adott jelenség hogyan zajlik le.

Például nálunk sem érzek semmi szokatlant abban az értelemben, hogy valami meglepő volna. Nagyjából azt kaptam, amire számítottam. Eszerint alakítom előre az életem (mert gyakran kapásból nem lehet megcsinálni a szükségeset, de felkészülve igen).

2020. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, hogy te mit érzel, én semmit. (Az ellenzéki megmondóemberek, politológusok 2010 óta évente megjósolják arra az évre, hogy Orbán bukni fog egy hatalmas polgárháború miatt)
2020. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

"Orbán bukni fog egy hatalmas polgárháború miatt"


Mondjuk, hogy ennek mi köze a kérdéshez (USA) azt csak a te retardált elméd képes átlátni...

2020. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3: Csak az, hogy a kérdező is olyan mint ezek a megmondóemberek: érez valami olyant, ami nincs.
2020. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Bármikor kitörhet. A koronavírus és hatásai kutya füle ahhoz képest, hogy mi törhet ki miatta.
2020. máj. 17. 17:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Polgárháborús hangulat küszöbét érzékelem az USA-ban."


Ez a kérdés az Ezotéria rovatba való.

2020. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A járványról is azt gondoltuk még pár hónapja, hogy ...á csak ott a messzi Kínába van valami és ide nem jöhet...


Az USA-ban már krumplis zsákokat osztogatnak egyeseknek, hogy ne haljanak éhen...

Mi ez ha nem a polgárháború előszobája?

Nagyon nagy szarban van most a világ, nagyobba mint amikor a 2. világháborúbú előtt és idején volt. Nem vicc.

2020. máj. 17. 17:43
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Meg nagyanyám is bármikor gőzmozdonnyá változhat, úgyis szereti a vonatot.


A polgárháború legelemibb feltétele széles társadalmi csoportok kibékíthetetlen ellentéte. Az USA-ban az égvilágon semmi ilyesmi nincs, sőt az USA-ban elképesztően erős a nemzethez tartozás érzése.


Nagy kúl, meg csegevara polgárháborúról fantáziálni, de ettől függetlenül semmi alapja nincs.

2020. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"sőt az USA-ban elképesztően erős a nemzethez tartozás érzése."


Melyikhez? Lol

2020. máj. 17. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!