Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kaphatnak e halálbüntetést a...

Kaphatnak e halálbüntetést a George Floydot megölő amerikai rendőrök?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Trump már megüzente: [link]
2020. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minnesotaban 1911-ben eltoroltek a halalbuntetest.
2020. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Most nekünk mi közünk az amcsikhoz?
2020. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Azért jó volna tudni mi történt valójában mert egyáltalán nincs róla infó. Amit tudni lehet hogy azért tartóztatták le mert hamis pénzel próbált meg fizetni egy boltban, de hogy mi váltotta ki a nyakra térdeléses reakciót a rendőrtisztből arról nem esik szó, nekem erős a gyanúm hogy dulakodás volt köztük.


Mellesleg a rendőrtisztet felfüggesztették és eljárás indult ellene. A gyujtogató csőcselékről nem nyilatkozok hogy mit érdemelnek

2020. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban az volt a gyanú, hogy hamis húszdollárossal akart fizetni, de hogy valóban ő volt-e az illető, vagy más, csak összetévesztették, az nem tisztázott. Valamelyik híradóban bemutattak egy térfigyelőkamerás felvételt, amiben láttam én is, hogy a legkisebb ellenállást sem tanúsította. Még passzív ellenállást sem, nemhogy bántotta volna a rendőröket.
2020. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vád, mert ezt már nem lehet eltusolni. Ugyanis rengeteg esetet eltusolnak, és addig nem is nyugszanak le a kedélyek, max. elfojtják.
2020. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

"nekem erős a gyanúm hogy dulakodás volt köztük."


Nem volt semmi. Végig kamerázták élőbe az egészet. Szimplán rasszista rendőrről van szó.

2020. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Ráadásul olyan eset is volt, hogy élő közvetítést készítettek, és a fekete helyszíni tudót megbilincselték pedig megmutatta a sajtóigazolványát, mondta, hogy ha útban vannak, arrébb mennek, de nem. Megbilincselték, és előállították, mindezt élő adásban vágatlanul! Később a kormányzó vagy kifene közbenjárására kiengedték és ő elnézést kért, de attól még ez a helyzet.


Vannak helyek, ahol azért is simán börtönbe kerül valaki, mert nem ég a féklámpa, csak szimplán ennyiért.

2020. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!