Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Arról amit az Anonymous...

Arról amit az Anonymous kiszivárogtatott miért nem szól a média?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy az Anonymous (hacker közösség, de szerintem azért csak ismeritek a munkásságukat) feltörte a rendőrségi adatokat jelszavak, email. Emellett ami számomra sokkolóbb, hogy Donald Trumpról közöltek iratokat hogy kiskorúakat erőszakolt meg, hogy ő és a brit királyi család is részt vett emberkereskedelemben, hogy köze van Eipsten halálához is.

Nem veszem készpénznek, hogy ezek most mind igazak, csak érdekes hogy egy ekkora megmozdulás és elsiklik felette mindenki, annyit hoztak le az újságok, hogy "Fuck The Police"-t játszattak a rádió adókon ugyanez a csoport.

Ti egyáltalán hallottatok erről, és mi a véleményetek?



2020. jún. 2. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról tudunk, hogy Trumpnak volt köze Epsteinhez, de ezen kívül a többi infót én nem hallottam.
2020. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Twitteren követem a híreket, mert az itthoni hírportálok az ottaniaknak 0.1%-át hozzák le, azoknak is a fele hazugság. Ott két nap alatt 0-ról 3.5 millióra nőtt a követőik száma, én is követem őket, olvastam, amiket említettél. Kíváncsi vagyok, ez milyen hatással lesz a szavazásra ősszel.

Elvileg ők már évek, évtizedek óta jelen vannak, én most hallottam róluk először, ezért nem tudom még, mennyire hitelesek az általuk kiszivárogtatott információk, de amilyen sokan istenítik őket, követem a munkásságukat, de nem veszem készpénznek az infóikat.

Mindenestre szerintem a média nem akar kockáztatni,, nincs érdekükben az elnök ellen cikkezni, sok oka lehet.

2020. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Trump vádolásával csak óvatosan. Még meg se választották elnöknek, egy k* máris bejelentkezett azzal, hogy őt Trump megerőszakolta fiatalkorában (később kiderült, hogy ebből semmi se igaz). Trump meg is mondta, hogy őt csak a csinos nők érdeklik. Aki Trump mellett kiállt (és a bizonyítékokat emlegette) meg is vádolták áldozathibáztatással. Jelenleg sajnos egy olyan korban élünk, ahol ha egy nő azt mondja, hogy őt megerőszakolta X évvel korábban ez és az a férfi, egyből a nőnek adnak igazat, a férfi pedig mehet a pokolba, akkor is, ha bizonyítottan soha se találkozhattak.
2020. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elítélem az erőszakolásnak minden formáját DE ahogy előttem is írták ez a megerőszakolás ugyanaz mint a kokozás,zsidó származás,illuminátusokhoz tartozás:gyakorlatilag mindenkire ezt mondják akinek kicsit több hatalma/pénze van az átlagnál
2020. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: és előszeretettel mondják az általad felsoroltakat jobboldali konzervatívokra (főleg liberálisok)
2020. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös ezzel egyetértek hozzátéve,hogy mindenki mindenkire

Biztos,hogy vannak ilyen emberek,én is ismertem olyan embereket pl iskolából akik discodrogoztak vagy bántottak lányt de azért nagyon-nagyon nem mindenki ilyen sőt...

Illetve tényleg ez egy tipikus olyan amit már mindenkire mondtak a metoo óta

2020. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
82%

A véleményem az, hogy az Anonymous nem valódi szervezet, pláne nem hackercsoport, hanem egy általánosan használt fedőnév, amely alatt bárki bármit tehet vagy mondhat anélkül, hogy akár a többi anon tudna róla vagy egyetértene vele. És annak az ellenkezőjét is.

Szóval hitelességről ebben az esetben nem lehet beszélni. Ha valóban ilyen nagy horderejű tények kerülnek nyilvánosságra, akkor azt valószínűleg nem egy megfoghatatlan, ellenőrizetlen, gyakorlatilag nem is létező csoport nevében fogja közzétenni senki -legalábbis ha szerwné, hogy bárki is komolyan vegye...

2020. jún. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!