Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen progresszív áltozati...

Milyen progresszív áltozati csoportok mellett érdemes itthon publikusan kiállni morális fölényért?

Figyelt kérdés

Ha áldozatot sajnálsz, áldozat vagy. Ha áldozat vagy, jó vagy.


Az alábbi videóban sok példa látható arra vonatkozóan, hogy a csőcselék hogyan lopnak, gyújtogatnak, rongálnak, vernek agyon embereket.


https://www.youtube.com/watch?v=3n5_D59lSjc


Ezek a csőcselék mellett való kiállás morális, erkölcsi fölény látszatát kelti.


Milyen, feketékhez hasonló csoportok vannak itthon, akik mellett való kiállással többnek tudom mutatni magamat annál, ami vagyok?



2020. jún. 4. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Ez a kérdés már önmagában jelzi, hogy azt hiszed, te "fingod a passzátszelet", nem kell semmi más mellett kiállnod.

A "virtue signalling" ellen ágálókban az a szép, hogy csak azt fitogtatják erényként, hogy semmilyen elnyomott csoporttal nem hajlandóak együtt érezni.

Ha neked ez kell, hajrá! Remek ember vagy! Annyira felnézek rád!

2020. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem én fingom, ezért kell érvényesüljek és ezért teszem fel a kérdést. :)


A virtue signalling lényege, hogy publikusan, hangosan sajnálsz egy progressziv áldozati csoportot és ezért a tevékenységért erkölcsi elismerésben részesülsz. Nem a domináns, elnyomó szerepét veszed fel, hanem az elnyomottét, ami szimpátiát eredményez a plebstől.


Nem vagyok remek ember, kifejezetten jellemtelen vagyok. Érvényesülni szeretnék, nem jófej lenni.

2020. jún. 4. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érvényesülni szeretnél, tán egyszerűbb volna a munkáddal, tanulással.

Amúgy ki a csodát érdekli, hogy minek mutatós magad?

De pl a Pride vonal elég jó egzisztenciát jelent.

Vazelin azért nem árt hozzá!

2020. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!