Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Clint Eastwood hogyan lehet...

Clint Eastwood hogyan lehet Trump párti és republikánus?

Figyelt kérdés

Az általa rendezett filmekből nekem eddig az jött le, hogy igyekszik a centrista, objektív nézőpontot erőltetni.

Se nem liberális demokratának, se nem jobboldali republikánusnak nem gondoltam, de hogy utóbbi az még jobban meglepett, mintha az előbbi lenne...


2020. jún. 6. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek meg van az oka hogy hova pártol ez egyéni döntés felesleges ezen morfondírozni, őt kéne megkérdezned erről ha valódi választ akarsz
2020. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Ez fake news, hogy stílusos legyek, Eastwood egyáltalán nem "Trump párti". Az biztos, hogy inkább konzervatív beállítottságú, de idén például Michael Bloomberget támogatta. Már 2016-ban sem lelkendezett Trumpért, ettől függetlenül lehet, hogy jobb híján rá szavazott.
2020. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én épp azt nem képzeltem volna róla soha, hogy a demokraták felé hajlana. Mindig úgy gondoltam rá, mint egy sokkal inkább centralista, de még mindig bőven republikánus Charlton Heston.
2020. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Azzal ha valaki republikánus, nincs gond alapvetően, ne feledjük hogy az USA-ban csak két pártlétezik gyakorlatilag, a többi maximum papíron.Tehát lehet demokrata vagy republikánus. Meg tudom érteni, ha idős, 90 közeli emberként Eastwood inkább a konzervatívabb, klasszikus értékekhez közelítő republikánusokkal szimpatizál. Ezzel mondom semmi gond nincs, mert egyébként sem minden fekete és fehér, a republikánus eszme alapjaiban nem rossz vagy gonosz, csak a klasszikus értékrendet részesíti előnyben (rossz emberek meg elferdített ideológiák meg mindkét oldalon előfordulnak).

Ezen kívül én is úgy tudom hogy nem rajong Trumpért, sőt. Egy értelmes, művészlélek ember, aki nyilván nem mentes a kritikától, és gondolom ő is jobban örülne ha szalonképesebb, értelmesebb ember képviselné a pártot és az országot, mint ez az ostoba Trump, aki még a republikánusok jelentős része szerint is vállalhatatlan. Szóval szerintem nincs baj Eastwooddal, az tuti hogy nem elvakult Trump fan.

2020. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!