Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megfelelő jelölt-e Joe Biden...

Megfelelő jelölt-e Joe Biden a Demokrata Párt részéről?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy véleményetek szerint megfelelő jelölt-e Joe Biden? Alkalmas-e a feladatra, hogy részt vegyen a választáson és hogy ő legyen az új Elnök Amerikában?

2020. jún. 6. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerem az életútját, de ilyen korú embereket (ő 78 lesz idén) szerintem nem lenne szabad ilyen magas pozícióba engedni.
2020. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

1-es!


Mindegy, hogy egy bábu hány éves, nincs jelentősége.

2020. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is öreg. Ne adja a sors, de mi lesz, ha meghal? Vagy demens lesz? Vagy magatehetetlen? Értem én ezt a társadalmi felfogást, hogy vezetőink legyenek bölcs, öreg, tapasztalt személyek, csak nem feltétlenül értek vele egyet.
2020. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

"demens lesz"?? Már az. Elfelejti a mondat elejét mire a végére ér, elfelejti, hogy kamerába beszél és magában kezd motyogni, elfeljti a saját nevét vagy trumpét...

Nem, egyáltalán nem jó választás. Nem csak a kora miatt.

2020. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
A naci sandersnel biztos jobb. De ejelenleg 60-40et adok trumpnak.
2020. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Az például érdekes, hogy miután az amerikai demokraták pár éve zászlajukra tűzték a metoo ügyét, most egy olyan elnökjelöltet választanak, akinek szintén volt ilyen ügye (ügyei).


Alelnökként 10 éve egész jól funkcionált, az akkori állapotában valószínűleg simán lehozott volna egy elnökséget, a legnagyobb problémának én is a nyilvánvaló demenciáját látom.

2020. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se az, tényleg látszik rajta a demencia. Mindemellett szerintem ugyanannyira gerinctelen, mint Hillary Clinton is, forog amerre a szél fúj. Én Bernie Sandersre vagy Elizabeth Warrenre tudtam volna a helyükben nyugodt szívvel szavazni.
2020. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
A kora egy dolog. Trump is (talán) 73 éves, ő sem fiatal. De Biden azt sem tudja sokszor, milyen rendezvényen van. Talán, ha alaposan megrendezik a dolgokat egy beszédet stúdióban el tud mondani (bár az utóbbi idők példái alapján azt is egyre kevésbé), de egy nyilvános beszéd vagy ne adj isten egy vita egy olyan agresszív ellenféllel, mint Trump már teljesíthetetlen feladat neki. Nem is beszélve arról, hogy rengeteg kiteregethető szennyese van.
2020. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Már eleve a kora miatt problémás. Arról nem is beszélve, hogy demokrata.
2020. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Elszomoritó hogy a demokrata párt a több mint 45 millió tag közül pont Bident taláta a legalkalmasabbnak
2020. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!