Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisok miért tüntetek...

A liberálisok miért tüntetek világszerte egy többszörösen visszaeső bűnöző miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Még, ha makulátlan hátterű lett volna, még valamennyire érthető lenne.Na, de egy bűnözőért tüntetni, ennyi eszük van.



Gondolom, sokan nem is tudják,hogy kiért tüntetnek, csak elindult a csordaszellem.


Ha a megnézzük a cikket,látható,hogy nem kevés dolga volt G. Floydnak a hatóságokkal, sőt börtönben is ült.



Az USA nagy ország, történnek rendőri túlkapások.A többségük nem kerül címlapra.

Ez is csak azért került oda, mert egy afrikairól volt szó,ha ázsiai vagy fehér lett volna, a létezéséről sem tudnánk az esetnek.



2020. jún. 7. 10:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%

"Ha a megnézzük a cikket,látható,hogy nem kevés dolga volt G. Floydnak a hatóságokkal, sőt börtönben is ült."


És akkor meg kell ölni? Csak úgy, az utcán? Bíróság, ítélet, minden nélkül? Nem irigylem a lelkivilágodat, meg amúgy semmit az életedből.

2020. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1#

Mindtam ilyet?


Azt mondtam nem indokol tüntetéseket, boltok kirablását.

2020. jún. 7. 10:41
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

Felhasználják egyes csoportok a politikai céljaik érdekében.

Szerintem sokan nem is tudják pontosan, hogy miről van szó, csak beszervezték őket tüntetni valamilyen hangzatos szlogennel.

2020. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%

Te alapvetően nem érted ezt az egész dolgot. Persze ez nem csoda. Nem egy bűnözőért tüntetnek, hanem egy emberi lény értelmetlen halála miatt. Teljesen másodlagos, hogy tett-e vagy nem tett-e rossz dolgokat a korábbi életében. Ha tett, azért bűnhődjön meg. Bíróság és ítélet által. De nem egy önjelölt ítélet végrehajtó kezeitől (lábaitól).


Ez pont olyan nálatok, mikor a Prideal kapcsolatban óbégattok, hogy "Miért mutogassák magukat a buzeránsok, hőőőőőő?!?!?!?". - Nem mutogatják magukat. Azért vonulnak fel, hogy elismerjék alapvető jogaikat az élethez, ahhoz, hogy azt szeressenek, amilyen neműt akarnak, stb. De ti ezt sosem fogjátok megérteni, a középkorban ragadt gondolkodásotokkal.

2020. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
4: szerintem azzal semmi baj nem lenne, ha csak felvonulnának, normális öltözékben. De nem ezt teszik. Normális meleg el se megy rá.
2020. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem a liberálisok tüntetnek, hanem azok, akiket felhergeltek a "liberálisok" vagyis a mögöttük álló érdekkörök.

Az USA-ban ez most egy Trump ellen irányuló akció, ahogy Ukrajnában a Majdan főtéren kirobbantott zavargások, vagy amit Macedóniában robbantottak ki 2017-ben - és amivel nálunk is próbálkoztak, hogy meg lehessen buktatni azt a kormányt ami nem tetszik ezeknek az erőknek.

Az USA-ban rendszeresen vannak ilyen zavargások, ahogy gyakran láthatsz hasonlókat már Európában is ahol ugyanígy össze tudnak gyűlni és tombolni a hasonló beállítottságú emberek, mint Párizsban, manapság már Brüsszelben vagy egyes svéd nagyvárosokban is.

Annak a férfinak a halála csak indok volt arra hogy mindez megtörténhessen, a tömegeknek éppen úgy fogalma sincsen arról hogy mi történt valójában, mint az összes hasonló esetben.

A különbség annyi, hogy a franciáknál a sárgamellényesek békés tüntetésére csatlakoztak rá az antifák meg a szélsőségesek, és indult be a tombolás - amit követően az eredeti tüntetők leálltak és hazamentek inkább, hogy ne legyen nagyobb a baj, az amcsiknál eleve a kirobbantók maguk voltak a szélsőséges, radikális csoportok és hozzájuk csatlakoznak azok akik csak tombolni, fosztogatni akarnak.

2020. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg felháborító eset, hosszú évekre börtönbe kellene zárni a rendőrt. De ha minden ilyen esetnél tüntetnének az emberek, akkor életük végéig az utcán lehetnének. Csupán politikai érdekből, a közelgő elnökválasztás miatt alakult ki ez a tüntetéssorozat, de a szervezők a megjelenő fosztogatókkal nem számoltak.
2020. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

5, tényleg? A barátaim legalább fele meleg, kivétel nélkül ott van mindegyik a Prideon. Ez a baj veletek, hogy azt is meg akarjátok szabni, hogy ki milyen öltözékben vonulhat fel. Ez a különbség köztem és közted, engem pl. nem zavar, ha a nácik vonulgatnak az egyenruhájukban. Mert hiszek az emberi szabadságban, az önrendelkezésben, és amíg nem bántanak embereket, addig felőlem olyan ruhában bohóckodnak, amilyenben csak akarnak.


Ez a "normális öltözékben" csak indok arra, hogy mondhass valamit a Pride ellen. Eléggé szánalmas.

2020. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%

8: nekem is vannak meleg barátaim. Normális emberek. Nem ilyen szélsőségesek.

Van, ami nem az utcára való. És nemcsak melegek esetében. Nem állatok vagyunk, hogy bárhol bármit csináljunk, ami épp jól esik. Mindennek meg van a maga helye.

2020. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem mire fel ítélkezünk miközben mi meg hazaengedtük a baltás gyilkost, akiből ünnepelt sztárt csináltak aztán.


George Floyd nem volt egy szent lélek, de tökéletesen reprezentálja, hogy aki 10-15 évvel követett el hülyeségeket, egy életre megbélyegzik miatta és ez nem helyénvaló.


Az pedig gondolom mellékes a kérdezőnek, hogy nem George Floyd-ért egyszemélyben tüntetnek (értem ezalatt a tüntetők normálisabb részét, akik nem ingyen kirakatrablásnak tekintik a tömeg adta lehetőséget), hanem az előítéletek és rasszizmus ellen. Lehet ezzel egyet érteni, vagy sem, de a jelmondat per pillanat "black lives matter" és nem "George Floyd is better", vagy hasonló.

2020. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!