Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit érezhet az a rendőr, aki...

Mit érezhet az a rendőr, aki "majdnem" polgárháborút robbantott ki az U.S.Á-ba?

Figyelt kérdés

Belegondolva is szörnyű, mit érezhet az a rendőr. Egy többszörösen visszaeső bűnöző ellen járt el. Az ellenált az intézkedésnek, ilyen esetben szoktak a fejére térdelni, hogy ne tudjon tovább kapálózni. Úgy tudom ezt tanítják neki. A bűnöző halkanmondta, hogy nem kap levegőt ugyan, de ezt minden bűnelkövető eljátsza és mivel ellenállt most sem gondoltak arra, hogy asztmás, mivel azt nem is mondta. Szomorú és akkor ezzel ennyi egy rendőr állásának :(


Amerika lassan a polgárháború szélére sodródik emiatt. Fosztogatnyk, gyújtogatnak, tolószékes nyugdíjast fújnak le porotóval, mert azonosítják a "rasszista" rendőrrel. Miközben a politikai/állami vezetés adja alájuk a lovat. Még a Minneapolisi rendőrséget is felszámolják az eset miatt [link] Nem tudom, ki fogja a rendet fenntartani. Más államokban is csökkentik a rendőrség büdzséjét. Mindenki amerikában rasszista állatokként gondol a rendőrökre és mindez egy szerencsétlen eset miatt.


Mit érezhet ez a rendőr? Te mit éreznél?



2020. jún. 8. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Letargia. Szinte szélsőséges kudarcélménnyel társult depreszió.
Szomorú lennél az eset miatt, de átérzed, hogy ez akárkivel megtörténhetett volna
Nem kell nagy ügyet csinálni. Átképeznéd magad szakáccsá, pincérré esetleg aktatologatóvá a rendőrségnél
Nem tudom eldönteni. Még mindíg a kialakult pánik miatti meglepetésemben vagyok
21 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
igen pistike most aztán megmondtad
2020. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%

De miért nem örülsz neki? Az USA baromira sok kárt okozott a világnak a hiperPCség erőszakos terjesztésével és a demokrácaexporttal. Jó is, hogy ők omlanak össze a leghamarabb.


"Nem tudom, ki fogja a rendet fenntartani" Majd a shutgunos redneckek. Majd utána a demokraták fognak a leghangosabban könyörögni a rendőrség visszaállításáért.

2020. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Én inkább a családját nem irigylem.

Ővele bármi lesz; megérdemli, hiszen bárhogy nézzük, egy undorító rendőri túlkapás történt, és valszeg fejben sem ok neki minden.

Azon akadnék ki igazából, hogy a többi esetből, amikor szintén fegyveres rendőr gyilkol meg egy fegyvertelen embert, aki sok esetben teljesen ártatlan, abból miért nincs ekkora balhé? Ha az egyik tragédia, akkor a másik is, nem kéne ezt az egy esetet kiragadni, az összes ilyet elkövető rendőrrel el kéne számolni, de csak azokkal.

2020. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
38%

Neked kiadták a cap-ban, hogy hülyeségeket beszélj? Kapod a zsák krumplit azért, hogy terjeszd a terelő baromságaidat?

Meghalt egy ember. Teljesen mindegy, milyen előélete volt. Egy rendőr rátérdelt a nyakára.

Ne dumálj mellé, paraszt.

2020. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
32%
Élete végéig börtönben lesz 1. fokú gyilkosságért, családi élete is romokban, felesége már most elvált tőle, még a nevét is megváltoztatta. Ehhez képest már apróság neki, ha a városi rendőrséget is feloszlatják (lesz új rendőrség, új állománnyal), vagy akár polgárháború is (aminek csak gyújtózsinórja volt ez, de nem ez volt a puskaporos hordó).
2020. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Hát én őszintén remélem, hogy retteg, hogy börtönben fog megrohadni.
2020. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

"Szegény családja" lol, a felesége beadta a válópert, mert nem kér belőle.

Bár mivel egy olyan rendőrről van szó, akinek nem ez az első visszaélése, a kedves feleség pontosan tudta eddig is, milyen trágya ember a férje.

2020. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
5%

...


USA-ban a feketék nagy többségének max. a sport ösztöndíj az egyetlen esélye, hogy a csak pár százalékukat nem érintő mélyszegénységből kiemelkedjen.


...

2020. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%

#7 meg szülei, tesói, gyerekei ha vannak

Persze h trágya ember, de ettől még lehet szar azoknak, akik szerették/szeretik, nem?

2020. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
61%

“Egy többszörösen visszaeső bűnöző ellen járt el.”


Irreleváns.


“Az ellenált az intézkedésnek”


Nem állt ellen.


“ilyen esetben szoktak a fejére térdelni, hogy ne tudjon tovább kapálózni.”


Nem a fejére, hanem a nyakára. A rendőrség belső szabályzata tiltja ezt.


“Úgy tudom ezt tanítják neki.”


Rosszul tudod. Illetve Bem tudod sehogy, csak okoskodsz.


“A bűnöző halkanmondta, hogy nem kap levegőt ugyan,”


Egyrészt nem halkan mondta, hiszen a videón is hallatszik, másrészt hogyan kiabáljon, ha éppen fuldoklik?


“és mivel ellenállt”


Nem állt ellen.


“Amerika lassan a polgárháború szélére sodródik emiatt.”


Semmiféle polgárháború nem lesz.

“Mit érezhet ez a rendőr? “


B.meg, jó nagy hülye voltam, és elcsesztem az életemet.

2020. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!