Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kritizálja s family guy...

Miért kritizálja s family guy folyton a republikánusokat, és általában liberális értékeket állítja be jónak, úgy hogy a konzervatív Fox sugározza?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg azért, mert ott nincsenek áthidalhatatlan ellentétek a liberálisok és a konzervatívok között.
2020. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem kis tévedésben vagy.
2020. jún. 26. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Fox is egy üzleti vállalkozás, a Family Guy meg egy olyan műsor, amire van kereslet,
2020. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az a műsor kifiguráz minden hülyeséget, viszont muszáj nekik mértéket tartani mivel amíg a konzervatívok viszonylag ritkán pereskednek a liberálisok kimondottan gyakran az elmúlt évtizedben pedig elég durvára vették ezt
2020. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Foxnak nagy haszna van belőle mivel az egyik legnézettebb ilyen jellegű műsoruk

Van az a pénz

2020. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én tudom h nem kis bevétele van a Foxnak a műsorból, de nem lenne muszáj a republikánusokat negatívan reklámozni, sőt a demokraták baromságaiból sokkal több poént lehetne csinálni. Például a Rush Limbaugh-s részben úgy állították be, mintha csak a liberálisokat érdekelné, h Texasban meghalt egy gyerek, vagy valami hasonló.
2020. jún. 27. 09:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!