Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen hogy történhet meg...

Ilyen hogy történhet meg Európa legélhetőbb városában? Tenyleg indulunk le a lejtőn?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ilyen esetből nem szabadna messzemenő következtetéseket levonni,de ez azért elkeserítő,hogy a török-kurd ellentét már Ausztriában is nyomokat hagy.Nem volt elég ami Törökországban történt.Egy ilyen eset mégis hogy a viharban történhet meg Bécsben???

Éa mi lesz a következmény(már ha lesz)

[link]


[link]


Kíváncsi vagyok a véleményekre,hogy ez hova vezet.Mert szerintem mindnyájam tudjuk,hogy nem ez volt az utolsó.

Meddig tűrik még a rendbontást?

Ha egy keresztény európai muszlim többségű országban ilyet csinálna szerintem már repülne.



2020. júl. 4. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Ez bukó.

Európának reszeltek, ezt csak a hülye nem látja és a legjobb, hogy direkt

2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

A dolog pikantériája, hogy ez pont abban a bécsi kerületben történt, ahol korábban Lázár János is készített videót, bemutatva a migráció okozta negatív hatásokat. Erre az ATV stábja is kiutazott és próbálta cáfolni Lázárt:

https://www.youtube.com/watch?v=KhUpkxs8ZdU

Az élet viszont Lázárt igazolja. :)

2020. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Mi az hogy indulunk? Te talán osztrák vagy?

Amúgy meg adott esetben a helyik ennél sokkal durvábban közlik ha gondjuk van. A sárgamellényes tüntetők nem tudom mondanak-e valamit neked? Ők konkrétan szétverték Franciaországot néhány hét alatt.

Itt meg talán ha van összesen száz ember és nem is történt igazából semmi :) Nincs ebben semmi meglepő Európában sem.

2020. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

#3 "Nincs ebben semmi meglepő Európában sem."

Ez az! Pont ezzel van a kérdezőnek is baja, hogy ezen más meg sem kell lepődni, természetesnek veszik hogy ilyenek történnek - ahogy te is teszed.

Pedig nem természetes. Egy olyan romlás következménye ami sajnos folytatódik tovább.

2020. júl. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
M1, az se igaz amit kérdeznek.
2020. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
"Tudom,hogy ilyen esetből nem szabadna messzemenő következtetéseket levonni" Jól tudod, mégis megteszed. Amikor néhány éve itthon robbantgattak, vagy Írországban az IRA, Spanyolo.-ban az ETA, Olaszo-ban a maffia, vagy amikor neonácik vonultak végig Budapesten a kormány támogatásával, akkor nem aggódtál Európa jövője miatt, csak most, hogy néhány bolond verekedett? Csak azért, mert azok "keresztény" bolondok voltaka, ezek meg muzulmán bolondok? Ha nem muzulmánok balhéztak volna, akkor nem aggódnál a jövő miatt, csak azért aggódsz, mert az Európában élő többmillió muzulmán közül néhányszáz balhézott?
2020. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

#6

Megkérdezhetem tőled, te nagy bölcsek bölcse, hogy minek az eredménye a világ "legélhetőbb" városában egy vallási-etnikai alapú verekedés? Csak nem azt mutatja meg, hogy nem illeszkednek be?

2020. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

"hogy minek az eredménye a világ "legélhetőbb" városában egy vallási-etnikai alapú verekedés? Csak nem azt mutatja meg, hogy nem illeszkednek be?"


Néhány hete szélsőjobbos magyarok vonulgattak cigányellenes nótákat énekelve. Akkor ezek a magyarok sem illeszkedtek be?

2020. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6,természetesen de,aggódtam.Nem vallási alapon fogok senkit sem megkülönböztetni,ez nem kenyerem. Szimplán azt nem értem,hogy ilyen konfliktust,ami két nép között van(török-kurd)miért kell Európa közepén is "pár száz" bolondnak lezongoráznia úgy,hogy osztrák politikusokat is belekevernek(lásd megfenyegetés)

Ertem a te álláspontodat is,és valamelyest igazad is van.Nem tartok emberektől csak azert mert más a kultúrája,és nem vagyok előítéletes de a békét elvárnám.

Már pedig Ausztria alapjában véve egy békés ország és nem kéne,hogy ilyenek előforduljanak.

2020. júl. 5. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

"Néhány hete szélsőjobbos magyarok vonulgattak cigányellenes nótákat énekelve. Akkor ezek a magyarok sem illeszkedtek be?"


A kérdésem nem ez volt. Ha nem válaszolsz rá, egy tipikus ballib vagy. Szedd már össze magad, ne szerencsétlenkedj.

2020. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!