Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jó elnöknek tartjátok a finn...

Jó elnöknek tartjátok a finn miniszterelnököt, Sanna Marint?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleménye érdekel, akik Finnországban élnek, vagy jártasak az ottani dolgokban. Csak kíváncsi vagyok. Most már eltelt egy kis idő, mióta hivatalban van, így szívesen elolvasnám a pozitív és negatív cselekedeteit.

2020. júl. 14. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Rossz
Semleges
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem semmi bajom vele! Igaz, azt sem tudom ki az.
2020. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Jó, mert itt nincs nemzeti konzultáció, stadionépítési mánia és a rokkantnyugdíjasoknak, továbbá a beteg gyerekeknek alanyi jogon biztosít a társadalom egy normális életet. Nem tűrnek meg elmebeteg törpét aki már 10 éve a családjára költi a költségvetést. 8 év riksakuli melóból tudtam venni egy 60nm lakást a belvárosban, ami magyarországon elérhetetlen...
2020. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Inkább szépnek mint jónak. Liberális a hölgy.
2020. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

2-es én kb 9 év után tudtam venni Pesten belvárosi házat...

Attól függetlenül nyílván Finnország egy top10-es ország vagy aközeli a kb 250-ből de attól még nem kell olyat sem állítani ami nem igaz.

2020. júl. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!