Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Bidennek fogalma sincs...

Joe Bidennek fogalma sincs miről beszél?

Figyelt kérdés

Joe Biden egy Hadíszt idézett Mohamed Prófétától, ami a kontextusban dzsihádra szólít fel azok ellen akik nem engedelmeskednek az iszlám törvénynek, vagyis a Sháriának.

Joe Biden a Sahih Muslim 177-t idézte, azonban Sahih Muslim 179-ben kifejtik mit értett Mohamed ez alatt.

Én nem gondolom azt, hogy Joe Biden tudatosan dzsihádra szólít fel az Amerikai Egyesült Államok ellen, tehát csak arra tudok gondolni, hogy Joe Biden teljesen hülye, és veszélyesen tudatlan.


[link]

[link]



2020. júl. 22. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

"Joe Biden egy Hadíszt idézett Mohamed Prófétától"

Mikor? Hol? Milyen kontextusban? Egy szót se hallottam erről, pedig szorosan követem az amerikai választásokat. Kérlek amikor kiírsz egy kérdést, akkor abban szerepeljenek olyan alapadatok, amik alapján azonosítható a kérdés tárgya.

2020. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Biden durván le van épülve szellemileg, már jó pár éve. Manapság sokszor azt se tudja, melyik államban van éppen, folyamatosan össze-vissza beszél, összekeveri a feleségét a nővérével, és még lehetne sorolni. Nem véletlenül rejtegetik ennyire a nyilvánosság elől.


https://www.youtube.com/watch?v=ADDrSvNyqEY


https://www.youtube.com/watch?v=wacY29iMuUs

2020. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

"tehát csak arra tudok gondolni, hogy Joe Biden teljesen hülye, és veszélyesen tudatlan."


Egy félresiklott idézetből ezek kissé messzi következtetések, ez a véleményem. Nyilvánvalóan nem a saját kultúrája, vallása és neveltetése az Iszlám vallás és a Korán, szóval még csak nem is olyanban tévedett, ha tévedett (mert én sem hallottam erről a hírről), amiről illendő volna tájékozottnak lennie.

2020. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Mikor? Hol? Milyen kontextusban? Egy szót se hallottam erről..."


Ja, ha te nem hallottál erről, akkor biztosan nem történt meg.


"Egy félresiklott idézetből ezek kissé messzi következtetések, ez a véleményem. Nyilvánvalóan nem a saját kultúrája, vallása és neveltetése az Iszlám vallás és a Korán, szóval még csak nem is olyanban tévedett, ha tévedett (mert én sem hallottam erről a hírről), amiről illendő volna tájékozottnak lennie."


De könyörgöm, senki nem várta el tőle, hogy tájékozott legyen erről a témáról, de akkor ne beszéljen róla, ha pedig beszél, akkor legyen szíves és nézzen utána, hogy miről beszél. Komolyan mondom, Orbán Viktor és a kipcsákjai elbújhatnak Joe Biden mellett.

2020. júl. 22. 20:31
 5/10 A kérdező kommentje:
2020. júl. 22. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

"De könyörgöm, senki nem várta el tőle, hogy tájékozott legyen erről a témáról, de akkor ne beszéljen róla, ha pedig beszél, akkor legyen szíves és nézzen utána, hogy miről beszél."


Igen, és ez most nem jött össze neki, ami kínos. De ebből továbbra sem következik, hogy teljesen hülye lenne és/vagy veszélyesen tudatlan. Én is idéztem már rosszul szerzőt, nem volt kellemes, de nem is ez határozott meg engem. És ha már amerikai elnökválasztás, akkor pl. Trump egész politikai pályafutását hülyeségek nagyon magabiztos beetetésére alapozta, aztán mégis elnök lett.


Szóval szerintem túlreagálod a dolgot és vissza kéne fogni az érzékenységedből.

2020. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

"Ja, ha te nem hallottál erről, akkor biztosan nem történt meg."

Kiváló forrásmegjelölés...

Nem azt mondtam, hogy nem történt meg, hanem hogy a kérdés alapján nem lehet azonosítani, hogy miről szól a kérdés. Mint láthatod, valami random arab youtube csatornát sikerült előbányásznod, mert annyira jelentéktelen volt a fenti esemény. Rajtad kívül senki nem kerített neki ekkora feneket. Nem látom a muszlim tömegeket, akiket radikalizált a "Joe Biden fél percben megpróbál közepesen jófejnek tűnni" beszéd.


Amúgy meg az a véleményem róla, hogy ez egy jól hangzó idézet, és amit belemagyarázol az nagyon el van túlozva. Elolvastam mindkét hadíszt amit belinkeltél, egyikben se láttam semmi erőszakosat. Bár elég érthetetlenül vannak fogalmazva, úgyhogy lehet hogy tévedek. De ebben a kontextusban egyszerűen felhívás arra, hogy szavazzanak rá.

2020. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Mi van abba ha egy dicső vallás dicső könyvéből idéz? Netán iszlamofóbok vagytok?
2020. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Az USA szándékosan iszlámellenes politikát folytat. Ennek része nem hiteles vallási források idézése vagy azok kiforgatása, szövegkörnyezetből történő kiragadása. Magyarul szerintem Joe Biden szándékosan állít valótant.
2020. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es,

probalkozz ujra a szovegertessel. Biden az USA ellen es a muszlimok mellett szol itt.

Biden egyebkent enelkul a baki nelkul is hulye.

2020. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!