Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dél-Afrikában melyik a legjobb...

Dél-Afrikában melyik a legjobb és legrosszabb rész/tartomány?

Figyelt kérdés
Mekkora a különbség a tartományok között?
2020. júl. 24. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A GDP Gautengben (itt van Johannesburg és Pretoria is) a legmagasabb 18259 dollár

a legalacsonyabb pedig Eastern Capeben 7893 dollár.

(2013-as adatok)

2020. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gazdaságilag nyilván Joburg és Cape Town de

A legbiztonságosabb Northern Cape a második meg Western Cape


Joburg meg a legveszélyesebb.

2020. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es te esetleg ismered jobban az országot?
2020. júl. 24. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból? Ha az élhetőséget nézzük európai szemszögből, akkor egyértelműen Nyugat-Fokföld az első, Kelet-Fokföld vagy Limpopo pedig az utolsó.
2020. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Hát mondhatjuk hogy az átlagnál jobban ismerem de nem éltem ott.

A nyugati része ugy an block biztonságosabb,és ott van Fokváros ahol tán még munka is akad.

Johannesburgban a fehérek lakta kerületekben az 5-6 méter magas szögesdródtos elekromos kerítés gyakori és mindenhol a kocsival járnak. Így gondolom ide senki nem ajánlanám szívesen.

Sok fehér lakik farmokon, ezek ( főleg a Kelet részeken) kisebb várnak beillő védelmi rendszerekkel vannak felszerelve és a fegyver minden farmernél ott lapul.

A nyugati részen főleg Northern Cape-ben sok farm biztonságosabb azér ha esetleg az érdekel.

2020. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kelet-Fokföld a legrosszabb? :O

Úgy tudtam North West és Mpumalanga

2020. júl. 24. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát Kelet-Fokföld nem a legjobb de Nyugat fokföld Összességében a legjobb.


Amúgy miért mennél?

2020. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mpumalanga és KwaZulu-Natal milyen szerinted?


Azt dél-afrikai is mondta,hogy Gauteng az amit nem ajánl

2020. júl. 24. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
KwaZulu Natal nem túl jó hely biztonság szempontjából, legalábbis én nem ajánlom. Mpumalangáról nem tudok mit mondani mert nincs információm.
2020. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam Kelet-Fokföldről hogy az egyik legrosszabb, mert a tartományi vezetés teljes káosz, semmi fejlesztés nem történik, Port Elizabeth egy putri, pedig majdhogynem Fokváros színvonalú hely lehetne. Limpopo talán a legszebb része az országnak, de az egyik legszegényebb és elvileg ott a legerősebb a fehérellenesség (ez nem saját tapasztalat). Mpumalangát viszonylag jól ismerem, szerintem van nála jobb és rosszabb hely is az országban: Witbank olyan, mint a közeli városok Gautengben, leszakadt bányászváros, semmi extra. Middelburg nem olyan rossz hely, a keleti országrész egyik legnagyobb számú afrikaans nyelvű lakosságával, bár nem túl izgalmas város. Nelspruit már-már trópusi éghajlatú, nagyon zöld és szintén nagyszámú fehér lakik ott.
2020. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!