Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Donald...

Mi a véleményetek Donald Trumpról?

Figyelt kérdés
Szerintem óriási szégyen, hogy ő az elnök Amerikában. A kijelentései 70%-ka konkrét hazugság. A szavazói pedig bárminemű kritikai gondolkodást mellőzve isszák minden szavát. A világra és Amerikára is nagyon káros hatást gyakorol. Szerintetek le fogják majd váltani ezt a celebet?

2020. júl. 30. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#10

Kár, hogy a korona járvány a demokraták által támogatot BLM csürhe miatt erősödött fel. 😉

2020. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

#3

Pedig a demokraták nagyon azon vannak most is, hogy szét essen az USA. Már csak az hiányozna, hogy az az agyhalott Joe Biden legyen az elnök. Na akkor jön el az apoklipszis.

2020. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Trump egy nárcisztikus személyiségzavaros agyhalott. Bide nem a legtökéletesebb jelölt, de fényévekkel lekörözi intellektuálisan.
2020. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

#11

ja igen. Trump akarja az egész gazdaságot teljesen ujraindítani, kezelte SZÖRNYEN a vírust, de CSAK a hatalmon sem lévő demokraták tehetnek arról hogy ilyen mértékben terjed.

Mindkét párt r.tardált, de a demokraták talán egy fokkal jobbak.

2020. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Hatalmas szégyen... De tükrözi az amcsik értelmi szintjét.. Én "Clintonnének" jobban örültem volna
2020. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lesznek olyan hülyék hogy újra meg vállalsztjak.
2020. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!