Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mexikónak vannak olyan high-te...

Mexikónak vannak olyan high-tech nagyvállalatai, intézményei, mint Brazíliának, Oroszországnak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországnak ,Brazíliának milyen high-tech cégei vannak ?
2020. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 1,


csak,hogy pár oroszt említsek:

Nival, Unigine Corp.Ezek multinacionálisak is.

2020. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még róluk pedig szoktam játszani bár inkább amerikai játékokkal nyomom
2020. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól még hogy multinacionális nem lesz high-tech
2020. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig a NIVAl eléggé ismert gamer körökben.
2020. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Brazil high-tech vállalat például a Embraer repülőgépgyártó.


Orosz high-tech cégek a Metran IG, Rosatom az energiaiparban, nukleáris iparban (utóbbi világszinten is piacvezető), repülőgépiparban a Szuhoj, Tupoljev, Irkutsk Aviation említendő. Űrkutatásban, űrutazásban pedig a Roszkoszmosz világszinten is az egyik legfontosabb szereplő.

Szoftverfejlesztésben is van néhány viszonylag jelentős orosz vállalat.

2020. aug. 6. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 én LOL-ozni szoktam meg Cod-ozni többnyire. #6 ezek nagy cégek amiket írsz csak hát nem tudom nekem ezek túl állami cégek. Az energetikai és űripar az állami cég az oroszoknál. A repülő ipar meg szintén mivel az összes fent említtet vállalat United Aircraft Corporation leányvállalata amit pedig Putyin alapított. Szerintem a magán szektorban több lehetőség van ,mint az állami szektorban ezért van az, hogy a Boeing és az Airbus nagyobbak lehetnek , mint ezek a cégek
2020. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Boeing, Airbus is állami segítséggel, támogatással, bábáskodással lettek olyan "sikeres" nagyvállalatok. Ha veszteségesek, csődközeliek, akkor is az állam a hónuk alá nyúl, megmentik őket. Ezek fontos hadiipari beszállítók is és közvetlenül, közvetve rengeteg embernek adnak munkát. A repülőgépipar, fegyvergyártás, űrkutatás, űrhasznosítás mindenhol stratégiai fontosságú, nemzetbiztonságilag kiemelt területként van kezelve a kormányok által.
2020. aug. 6. 22:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen de ezek ettől függetlenül részvénytársaságok is tehát magán tőke is van benne egy rahedli. Minden komolyabb cég előbb utóbb kapcsolódik az államhoz csak nem mindegy milyen mértékben
2020. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne keverjük! Oroszország nem állam, hanem egy vállalat.
2020. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!