Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elutaznék Tunéziába, de a...

Elutaznék Tunéziába, de a 2020-ban Afrikában még mindig francia turistákat mészárolnak le, megkockáztassuk?

Figyelt kérdés

Tunéziába akartam utazni a párommal, mert 10 évvel ezelőtt még jártam ott, teljesen barátságos környék volt annak idején, de lemondtam amiatt, mert Nigerben pár napja lemészároltak egy francia turista csoportot.

[link]

18+!

Az ilyen hírek, képek láttán nekem az életkedvem is elmegy.



2020. aug. 14. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Tudod hogy milyen ott a helyzet, ismered a kockázatot - és mi mondjuk meg neked, hogy mit tegyél?

Döntsd el hogy vállalod-e hogy te leszel a következő áldozat, esetleg akit szeretsz, vagy nem vállalod be!

99% az esélye hogy épen hazajöttök és volt egy szép utazásotok. Na de ha ti lesztek az 1% akkor szívás. Ebben csak te dönthetsz, hogy megkockáztatod-e vagy sem.

A repülő lezuhanhat Japán felé menet is, kirabolhatnak az itthoni utcákon is, meg baleset is érhet bárhol, tehát abszolút biztonság sehol sincs. Azt, hogy neked melyik éri meg, melyik már nem, az csakis a te döntésed lehet.

2020. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
jól van, megvagy a kérdésekkel, most menj a pártközpontba és vedd fel a pénzed
2020. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A tunéziai All inclusive szállodák kb olyan közel vannak Nigerhez, mint a Balaton a Kelet-Ukrajnai konfliktushoz. Nem mondom, hogy olyan a közbiztonság ott, mint a Balatonon, de azért érzed a problémát a logikádban, remélem.
2020. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Téged nem az eszedért szeretnek, ugye? Remélem tisztába vagy vele, hogy Niger egy másik ország és 2000 km-rel odébb van a tunéziai tengerparttól alsóhangon.


Csak szólok, hogy vitya haverja Minszkben éppen ezreknek "löveti ki a szemét" és börtönöz be. Az csak 1000 km-re van. Rettegsz itthon is?

2020. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Tunézia, Líbia stb. időközben dugig lett embercsempészekkel, bűnözőkkel, hiszen ott van az átmenet Európa és Afrika között, arra zajlik a népvándorlás. Én inkább választanék békésebb úticélt.


És persze manapság inkább belföldit, mert ha kimész valahová, és amíg kint tartózkodsz, piros/sárga kategóriába sorolják az országot, akkor utána mehetsz karanténba, meg fizetheted a tesztet, és a napokban közölték azt is, hogy arra az időszakra táppénz se jár, azaz ha home office nem működik, akkor plusz félhavi fizetés is kiesik.

2020. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elutaznék Tunéziába, de a 2020-ban Afrikában még mindig francia turistákat mészárolnak le, megkockáztassuk?"

"mert Nigerben pár napja lemészároltak egy francia turista csoportot."

Te most hülye vagy?

2020. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben felvetődött benned a kérdés azt jelzi,hogy félsz inkább ne utazz el.
2020. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan mintha azt mondanád nem merek Hollandiába utazni, mert Moldovában magas a bűnözés :D
2020. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerintem nem érti,szóval hagyd:D

2020. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod mit.

Azt csinálsz amit akarsz.

Egyszerűen leszarjuk sokan a "nyomorodat".

2020. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!