Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a Kongói Demokratikus...

Ha a Kongói Demokratikus Köztársaság megtámadja Grúziát, kitörhet a harmadik világháború? Magyarország melyik félt támogatná? Ledobnák-e az atombombát?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni, emiatt is jogos a félelmem.

2020. aug. 22. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória. Amikor kérdést írsz, akkor ki lehet választani a kategóriát. Az nem csak dísznek van vagy hogy véletlenszerűen válamit válassz. Legközelebb a humor kategóriát válaszd minden kérdésednél. Bár nem vicces, de értelme sincs, ezért oda való. Esetleg az egyéb kategóriát.
2020. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez totál lehetetlen, abszurd. Kongónak mi lenne az oka, hogy ezt megtegye? Nagyon felkészületlen a katonai csapata, Grúzia alapból erősebb nála. Atom tuti nem lenne. Mo. megint miért avatkozna ebbe bele? Hó messze vannak, és közük nem sok van egymáshoz...
2020. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Wakanda fogja megtámadni a Százholdas Pagonyt. Már eddig is voltak határvillongások. Pár hete átosontak a demilitarizált zónán és ellopták Füles farkát és Nyuszi kertjét is megrongálták. Az egyetlen esélyük az lenne ha szorosabbra fűznék a diplomáciai kapcsolatokat Aprajafalvával, ők úgyis nettó gyömbérszörp-exportőrök.
2020. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, a négerek fognak győzni!
2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Pont ugyanazt gondoltam mint az egyes válaszoló. Kétszer is meg kellett néznem, biztos stimmel-e a kategória :DD
2020. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És te szavazol amúgy?
2020. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!