Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sztalinnak miért volt olyan...

Sztalinnak miért volt olyan fontos hogy beismerjek es alairjak a vallomasokat? mikor eleg lett volna kivegezni es azt hazudni hogy beismerte s az alairasat odahamisitani...

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Látszik soha nem akartál senkit szét alázni.


Ezt nem értheted.

2020. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak Sztálinnak volt fontos az ilyen, pl a szent inkvizíció sem égetet meg senkit vallomás nélkül, csak addig kínozták még aláírt bármilyen vallomást. Azt vallották h az ártatlannak Isten segít kibírni a fájdalmat és nem ismeri be azt amit nem tett meg..

Hát h Sztálin miért csinálta, nem tudom. Hitelesebbnek tűnt lehet vagy mert szadista volt.

2020. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt sem ertettem soha mikor filmekben valakinek elmondanak valamit mielott fejbe lovik. Minek? Hisz akkor ugyis torlodik a fejebol amit elmondott.
2020. aug. 27. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem mindegy, hogy gyorsan fejbe lőnek és vége a dalnak vagy előtte 3 napig kínoznak...


Az "aláírás" meg mindig azért fontos, mert minden politikus és diktátor készül arra, hogy mi van ha elveszíti a hatalmát. Ez esetben pedig le kell fedni a bűneiket.

2020. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"miért volt olyan fontos hogy beismerjek es alairjak a vallomasokat? mikor eleg lett volna kivegezni es azt hazudni hogy beismerte s az alairasat odahamisitani..."

https://www.youtube.com/watch?v=dZK3nnr5ZRg


"Azt sem ertettem soha mikor filmekben valakinek elmondanak valamit mielott fejbe lovik."

Hogy minden néző megértsen mindent a történetben.

2020. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!