Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az afrikaiakra tilos rosszat...

Az afrikaiakra tilos rosszat mondani Európában de Afrikában rendben van az európaiak elleni erőszak,miért van ekkora kettős mérce?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 13:01
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

9

Akkor te is rossz ember vagy?

Az európai feketék is rossz emberek?

Ázsiáé a legnagyobb a szén-dioxid kibocsátás,akkor ők eszméletlen gonosz emberek?


Európában nyílván nagyobb mivel iparosodottabb kontinens,Afrikában nem olyan mértékű az iparosodás mivel a fekete politikusaik inkább ellopják a pénz szinte egészét ahelyett,hogy infrastruktúra fejlesztésre fordítanák


A túlnépesedés pedig óriási probléma Afrikában mivel maguknak ártanak vele

2020. aug. 27. 14:55
 12/40 anonim ***** válasza:

#10 Berbeket nem kell bemutani nekem legalább is. Ez a nevűk a barbár szóból van, amit azért kaptak, mert nem beszéltek latinul.


Bár a berberek meg arab "megszállás alatt" voltak.


Azok a muszlimok is sokfélék voltak, de jelemzően nem olyanok mint sok mai.

2020. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

12

Az elsivatagosodás és globális éghajlatváltozás elsősorban Ázsia és az USA miatt van mivel ezek a legiparosodottabb vidékek a Földön

Egyébként gondolom te sem egy kunyhóban élsz szóval te legalább ugyanannyira hibás vagy ennyi erővel


Afrika most is el tudná látni magát ha a problémákat meg akarnák oldani de nem igazán akarják

Pl a földművelésben nem akarnak sok helyen reformokat bevezetni mert luták hozzá,utána meg csodálkoznak,hogy jé kevés a termés pedig csak egy minimális akarat kéne hozzá


Te tele hazudgálod a világot,hogy csak az európaiak a hibásak pedig Afrika elsősorban az undorító diktátoraik és a gondolkozni nem akaró népeik miatt tart ott ahol+az állandó polgárháborúk miatt

2020. aug. 27. 15:08
 14/40 anonim ***** válasza:
48%
Amikor valaki ilyet szól, hogy Európa a világ legnagyobb károsanyag kibocsátója... Kína? USA? India? Legközelebb már az is a mi hibánk lesz, hogy Afrikában 10 gyereket megcsinálnak úgy, hogy etetni nem tudják. Élelmiszer helyett óvszert kéne küldeni segélyként.
2020. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyeséget egymás után. 😁😂🤣
2020. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

15

Mire gondolsz?

A konkrétumok makacs dolgok,okoskodni bárki tud főleg ha sosem járt ott mint te

2020. aug. 27. 17:32
 17/40 anonim ***** válasza:

Európában nem jártam? 😁😂🤣


Amúgy rengeteg feketét ismertem. Olyant is aki ott született, de Európában nősült.


Tények. 😁😂🤣

2020. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

17

Afrikában nem jártál

Amiket írsz azok alapján egyáltalán nem ismered a helyi konfliktusokat

A helyesírásod alapján pedig tuti troll vagy

2020. aug. 27. 17:55
 19/40 A kérdező kommentje:
Tények amikből eddig semmit nem hoztál fel csak random nyomod a rasszista szövegeid mint valami Hitler fanatikus
2020. aug. 27. 17:56
 20/40 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, én hoznék tényeket, ha nem jelentenétek és nem törölnék. De mivel jelentitek és törlik, ezért nem hozok fel. Remélem olvasod, kedves kérdező, mielőtt törlik.
2020. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!