Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Trump behuzza az...

Szerintetek Trump behuzza az idei valasztast?

Figyelt kérdés
Csak mert mostanaban rohadt sok celeb posztolta hogy trump ellen szavazzanak (ami szerintem elegge undorito), de ettol fuggetlenul szerintem igy is meg lesz neki

2020. szept. 5. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

#10


Ezt kihagytad:


A CNN magyar tudósítóját hallották


🙂

2020. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Most mondd azt, hogy nem egy buta fsz...Legalábbis egy elnökhöz képest.
2020. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

#12


Mondom, hogy CNNes. 😃


CNN a fake news, don’t talk to me. 🙂


Nem, nem az, az amerikaiak fele biztos szavazó szereti, és mi illiberálisok is szeretjük.


Biden meg a kereszténységet háttérbeszórítaná.

2020. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Biden annyira nem érdekel, hogy el sem tudod képzelni.

Igazából az sem érdekel, hogy Trump az elnök, az elmúlt 4 évben sem lett világvége a ténytől.

Viszont egy buta suttyó, ami nem kicsit zavaró, akkora baromságokat képes mondani, hogy hihetetlen. Ráadásul - ami egy politikusnál megint nagyon gáz, bár erről azok tehetnek, akik nem értik a demokráciát és istenítik őket - iszonyatosan egoista is.

2020. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Trumpnak nem kell semmit csinálnia, a demokraták úgy lejáratták magukat a BLM mozgalom támogatásával ami újra és újra fosztogatásba és zavargásokba torkollott, hogy már csak emiatt sem fognak Bidenre szavazni rengetegen.

Nyugodtan lepontozhatnak a kultúrbalosok, attól még igazam van.

2020. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Jogos...Az a jó kis BLM...Nem tudom miért kell minden szart támogatni egyébként a sok idiótának, nem ettől lesz valaki elfogadó meg jó...De ezt a demokrata oldalnak még nem sikerült felfogni és a közeljövőben nem is várható. (És itthon is probléma ez)
2020. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha az amcsiknak egy hangyamaréknyi esze van, akkor nem fognak egy ilyen idiótát újraválasztani. De ahogy a világ manapság kinéz (kb. mindenhol egy kártékony idióta az államfő lassan, Trumpok, Boris Johnsonok, Orbánok, Putyinok és Bolsanarok mindenfelé), simán el bírom képzelni hogy megválasztják. Manapság az emberek inkább egy pusztító, hazug, dilettáns majomra voksolnak, mint egy értelmesre. Hogy miért, azt senki ne kérdezze.
2020. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Úgy értem, most a populáris többség is meglesz, nem csak az elektori. Trump támogatottsága nagyobb, mint Obamáé ugyanennyivel au újraválasztása előtt.
2020. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#9


Te tényleg hiszel annak a szennylapnak (Mandiner)?

2020. okt. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!