Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Trumpot a béke-nóbel-díjra jelölték?

Figyelt kérdés
Szerintetek is viccből csinálják? Mert szerintem sokkal több embernek lenne több esélye mint neki, mi lett volna olyan kimagasló, amit Trump tett volna a békeért?

2020. szept. 9. 19:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha obama kapott aki jó pár háborút robbantott ki akkor ő miért ne kaphatna?
2020. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként Trump szerintem teljesen korrekt csávó, jobb, mint a Biden, meg ez a fehér heterók negatív diszkriminációja hülyeség, ami most megy.
2020. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%

"De bizonyos dolgokhoz nagyon ért: Pénz, gazdaság. Ha háborúzik azzal nincs haszna."


Nahát ezt is megértük! SOHA eddig politikai témában, amiben az USA szóba került, nem írta senki, hogy az amcsiknak -akik a világ legmodernebb és legjövedelmezőbb hadiiparával rendelkeznek és közismerten fegyverb*zik- szóval azoknak ne lenen haszna egy fegyveres konfliktuson, amiben jó esetben az ő fegyvereik is mindig rendesen fogynak.

2020. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy teljesen idióta ember...
2020. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

A Twitteren azt írta, hogy a földön még nem volt olyan elnők (magára gondol), aki annyit tett a nőkért, mint ő.


Egy nő, azt válaszolta a bejegyzésére, hogy: igen, igen, annyi pénzt meg egy elnők sen költött k.vákra, mint ő.


😎

2020. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%

[link]

És évtizedek óta ő az egyetlen amerikai elnök aki nem indított új háborút.


De értem én, ha Trump feltalálná a rák ellenszerét a baloldal a rák pártjára állna.

2020. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%
Az jó, hogy jelölték, de reméljük meg is kapja.
2020. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%
# Sorold még persze, látom rossz intézkedést egyet sem tudtál felhozni. Na látod...
2020. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#10
2020. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
18: persze, akinek jó az, ha egy ország felmondja a klímaegyezményt, a WHOból kilép, diplomáciai konfliktusokat okoz, a szövetségeseit cserben hagyja az ellenségeivel meg jópofizik, annak minden jó ami a normális embereknek rossz.
2020. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!