Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz arról, hogy...

Mit gondolsz arról, hogy antifasiszták meglőttek két járőrt, majd elzárták a kórház bejáratait, hogy biztosan kivérezzenek?

Figyelt kérdés

Közben azt skandálták, hogy „WE HOPE THEY DIE!”, vagyis „REMÉLJÜK MEGDÖGLENEK!”. Az egyik áldozat egy fiatal anyuka.


az egész tárat beleeresztette az autóban ülő 31 éves női és 24 éves férfi járőrre.

Előbbi egy hat éves kisfiú édesanyja.


mire a mentő odaért, a helyi antifasiszták is aktivizálták magukat: elállták a helyi kórház bejáratait, és azt skandálták, hogy „WE HOPE THEY DIE” [link]



2020. szept. 15. 17:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%
Két genyóval kevesebb, kinek hiányoznak?
2020. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

ez nincs rendben, de szerintem az sem, hogy ezeket most minden antifasisztával stb. összemossák


gondoljatok csak a (neo)nácikra - azok nem voltak ilyen gusztustalanok, mi?

2020. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekként is röhejesnek tartottam, amikor 1964-ben párthatarozattal lezárták a tagfelvételi a Partizánszövetségbe.

Már annyian voltak, hogy csoda, hogY le nem vettük Hitlert, másfelől még a gyerekeinek is ingyen lakás, egyetemi felvételi járt.


Akkor 30 évvel voltunk a fasizmus leverése után.

Most meg már 70-nel.


Kicsit lemaradtak az antifák, Sztálingrádnál jól jöttek volna, de most olyanok csak mint a Pokol Ördögei, vagY KukLuxKlan

2021. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Az anrifa egy terror szervezet, csak sajnos nincsenek ennek megfelelően kezelve.
2021. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
26%

#

1964-ben 19 évvel voltunk a fasizmus leverése után, de biztos én buktam meg matekból.

Amúgy sem értem mi értelme párhuzamot vonni vélelmezett hazug opportunisták és a mai antifasiszták között, akik elég komolyan gondolják a politikai nézeteiket.


"de most olyanok csak mint a Pokol Ördögei, vagY KukLuxKlan"

Ez azt sugallja, hogy a KKK-ra valaha is szükség volt a történelem folyamán.

2021. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

#25, igazad van elszámoltak az éveket '64-ig, de mindenképpen túl voltunk már a fasizmus ügyén, az elszámoltatáson.


Az utolsó megjegyzések téves.

Azt mondom, kb. ugyanolyanok.

Értelmetlen erőszak mind a kettő.


Ha meg már azt kezdik magyarázni, hogy "nincs bizonyíték" akkor az a dolog büdös.

ARRÓL nincs bizonyíték, hogy én gyilkos vagyok, azért nincs, mert a büdös életben fel.nfm.merült senkiben, hogy az volnék.

Ezért nem gyüjtök bizonyítékot.

Mivel az antifa, BLM tömeges és agresszív erőszakos kívül mással még nem mutatta magát, mondjuk inkább úgy, hogy még nincs bizonyíték, mert sanszosabb, hogy volt közük az esethez, mint az, hogy nem

2021. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
39%

" azt kezdik magyarázni, hogy "nincs bizonyíték" akkor az a dolog büdös."

Miért mit kezdjenek el magyarázni? Évek, évtizedek óta megy a hangulatkeltés a baloldali mozgalmak ellen. Az antifa a jobboldal mumusává vált, miközben nem is egy szervezett mozgalom, inkább egy ideológiai hozzáállás. Ha ellenzed a fasizmust és hajlandó vagy érte tenni komolyabban, akkor gratulálok, máris antifa vagy. A BLM a feketék elleni rendőri erőszakkal szemben tiltakozik. Ami szintén egy valós probléma.

2021. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%

Eddigis nyilvánvaló, hogy ez egy primitív csőcselék.

Dzsordzsa-mordzsa meg egy köztörvényes bűnöző volt a hírek szerint.

2021. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
21%
Én antifavadász vagyok. Ha meglátok egyet valahol azonnal belekűdök egy tárat. Majd gondom lesz ezekre.
2021. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%
Az antifa egy terrorszervezet, amit "félrekezeltek". Ahelyett, hogy drónokat uszítottak volna rá sok helyen megtűrték őket, mert provokálták a jobb oldali radikálisokat és utánna lehetett mutogatni, hogy "nácik" vannak és hogy szavazz balra. Egyben jobb a PR-juk a többi terroristánál, ezt segíti a névválasztásuk is ami azt sugalja, hogy ők a fasisztákat bántják és így az áldozataikat nem kell sajnálni. Az is segíti őket, hogy a náci ideológiához rendkívül hasonló ideológiájukat leöntötték egy szivárványos mázzal. Ezen okokból nem léptek fel ellenük és így mái napig tudnak működni.
2021. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!