Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez egy újabb bizonyíték a...

Ez egy újabb bizonyíték a liberalizmus mellett? Ezt kéne elhozni Magyarországra is?

Figyelt kérdés

[link]


Liberálisok ti szoktatok meztelenül mutatkozni idegen gyerekek előtt? Ez nálatok oké, vagy csak én vagyok ilyen maradi 28 éves létemre, hogy ez szerintem beteg és büntetni kéne?



2020. szept. 23. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
A dánok mindig is ilyenek voltak. Nekem más bajom van a libernyákokkal. Főleg a magyar tarka fajtával.
2020. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Ennek semmi köze nincs a pedofíliához, Dániában a szabad testkultúra széles körben gyakorolt. Amikor a dán tengerparton egymás mellett napozik egy nudista kisgyermekes család és egy nem nudista család kisgyermekes család, az szerinted tömegorgia kiskorúak bevonásával? Akkor érteném a problémát, ha a filmben szereplő felnőttek nyíltan szexuális tevékenységet folytatnának a gyerekek előtt, mert az valóban bűncselekmény lenne. Szerencsétlenek egy helyben állnak. Olyan, mintha a tankönyvükben lenne róluk egy kép. Sokkal károsabb, amikor a gyerekek ilyen erőszakos, beteg filmeket néznek meg, velünk általánosban nézettek órán lazán 16 plusszos filmeket. Vizsgálni kellene a kontextust, mert ezek az emberek rohadtul nem azért állnak ott, hogy a gyerekeket ingereljék.
2020. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Csak te vagy ilyen maradi, egyetlen gyereknek sem lesz baja attól, ha lát meztelen embereket, és akik esetleg nem tökéletes szépségek, hanem valós valakik.

Ez a nemi felvilágosítás része, ettöl semmi bajuk sem lesz, ellenkezöleg, sokkal kevésbé lesnek amiatt problémáik, hogy nem az aktuális szépségideálnak megfelelöen néznek ki.

63/N

2020. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg mindenki tartsa meg otthonra a lógó tejeszacskókat meg a megnyúlt ajkakat (nem, nem az arcon), esetleg a lógó szattyánbőrt. 18/d
2020. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De mi ez már ez gusztustalan! Igen vizsgálni kell a kontextus de Ha én ezt csinálom egy iskola előtt hogy ledobom a balonkabátot és nézzétek ilyen a meztelen test akkor bevisznek a rendőrök. Ugyanezt a libsik csinálják transzvesztita társaságban iskolások előtt a köztévében az mókás szexuális felvilágosítás.

A szabad testkultúra meg max családon belül oké de nem vadidegenek előtt. Bár nekem ez is fura de mindegy az másik téma.

2020. szept. 23. 14:22
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Már a gyerekeknek szánt meztelenkedés is necces, de az LMBTQP-propaganda egyértelműen káros a gyerekek fejlődésére és tiltani kellene.
2020. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, ez milyen rossz. Nálunk ugye milyen jó, hogy mindig csak dugást adnak a műsorokban, dugásra utalnak, olyan sorozatokat vetítenek napközben, amiben agyba-főbe gyilkolják egymást az emberek, stb. Ne legyél már álszent, csak azért, mert más politikai beállítottságú.
2020. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

backi


Kiírtam hogy Kaleta Gábor


és ezt kicenzurázták


Mi a szabálytalan egy nagykövet nevének kiírásáben???

2020. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
#8 tulajdonképpen semmi, de az itteni cenzoroknak az is érv (konkrétan ezt válaszolták, hogy miért törölték a haverom kérdését) hogy a kérdés “egyébként is egy baromság” volt. Ők azok akiknek hatalmuk van eldönteni, hogy mennyi a tejgumitartalma a szabályoknak, és mire húzzák rá.
2020. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

"Nálunk ugye milyen jó, hogy mindig csak dugást adnak a műsorokban, dugásra utalnak, olyan sorozatokat vetítenek napközben, amiben agyba-főbe gyilkolják egymást az emberek, stb."

Senki nem mondta, hogy az jó, többek között azért, mert nem erről szól a kérdés.

2020. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!