Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki a nagyobb diktátor? Putin...

Ki a nagyobb diktátor? Putin vagy Erdogan?

Figyelt kérdés
Ki kormányoz diktatórikusabban?

2020. szept. 27. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
10-es, olyan cikket vagy cikkeket, ahol erről olvastál tájékozódsz, én is elolvasnám.
2020. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Ismétlem, török nyelvű cikket vársz tőlem?
2020. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
12-es, ha te törökül tájékozódsz ,akkor török cikket linkelj pls, majd lefordítom, nem tart semeddig, de ha lehet, akkor ne Erdoganhoz h cikket linkelj, mert az kb olyan, mint ha saját magamat méltatnám mással....tehát ismét, azt linkeld be, ahonnan erről tájékozódtál.
2020. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Én török embereket kérdeztem mikor ott voltam. Volt aki nem kedvelte Erdogat de sokan szeretik, vagy legalább is elismerik hogy fejlődik az ország és nem tartják diktátornak. Nézd meg török ellenzéki politikusok fb vagy twitter oldalait.


Tuncay Özkan például egy ellenzéki politikus. Ezt tegnap osztotta meg. A Fb magyarra forditotta:


"45 éves a gyár, amelyet Erdoğan nyitott meg újonnan."


[link]

2020. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha lemegyek Mohácsra vagy Karcagra, ahol elég nagy a Fidesz népszerűsége és megkérdezem, a helyi lakosságot, hogy az Orbán kormány korrupt-e, akkor nem meglepődve, azt fogják válaszolni, hogy nem, hol ott de. Szóval nincs cikk, ejjj :/
2020. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem milyen cikket szeretnél? Egy ellenzéki cikket arról hogy Erdogan nem diktátor? :) vagy mit? Megmutattam egy török ellenzéki politikus fb oldalát ahol Erdogant kritizálja. A te elméleted szerint már börtönben kellene lennie. Ha keresgélsz biztosan te is találsz.


Egyébként a legutóbbi török választásokon Erdogan pártja veszített a fővárosban és Isztambulban is. Utóbbiban megismételték a választást a szoros eredmény miatt és mégnagyobb arányban veszített. Nagyon "nagy" diktátor lehet ha még egy választást sem tud elcsalni :)

2020. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!