Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az azeri baltás gyilkost...

Az azeri baltás gyilkost sokan dicsőítették Azerbajdzsánban?

Figyelt kérdés
Mekkora lehet az azeri lakosságban azoknak az aránya, akik helyeselték ezt a gyilkosságot?
2020. okt. 1. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én többségében arról hallottam hogy "hősként" tartják számon, szerintem kb-1-2% lehet max, hiszen a mellékelt ábra (jelenlegi "háborús" helyzet) is egy mély gyűlöletet mutat.
2020. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemzeti hős lett
2020. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali hatállyal felmentették az életfogytiglani büntetés aló, A hadsereg visszavette a kötelékébe és előléptették azt hiszem ezredessé. Amúgy igen, nemzeti hősnek tartják!
2020. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
imádták vannak róla videók is ahogy ünneplik
2020. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem ezt, hogy hősként tartják számon hivatalosan. A videókat is láttam, hogy ünneplik, de arra lennék kíváncsi, hogy a nép egészét nézve mennyire tekintenek rá hősként, nem a kormány és annak megszállott hívei?
2020. okt. 2. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

"a nép egészét nézve mennyire tekintenek rá hősként"


Az átlag ember semennyire sem. Ez csak egy jó propaganda-húzás volt az azeri kormány részéről, hogy fenntartsa a brutálisan (jelenleg pedig már háborúvá fajult) rossz viszonyt az örményekkel.

Persze az örmény kormány minden áron próbálja eltussolni, hogy az azeri gyilkos szüleit meg örmények ölték meg.

2020. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Իհարկե!
2023. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!