Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olyan előfordulhat, hogy egy...

Olyan előfordulhat, hogy egy secus nem engedi be Orbánt az EP-be, mert nem ismeri fel maszkban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Senkit nem kell felismernie. Mindenkinek megvan a maga belépője. Egy miniszterelnöknek meg ott vannak a kísérői, akik biztosítják, hogy ilyen helyzet ne álljon elő.
2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Aludj még rá egyet!
2020. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván egy "secus" arcról ismeri a 700 EP képviselőt plusz az összes tagország képviselőit.
2020. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az a "secus"?
2020. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

10:50

Ne válaszolj kérlek olyan kérdésre, amit nem tudsz értelmezni!

2020. okt. 16. 12:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Láttam egy képet a mai csúcsról, nem lógott semmi a nyakában.
2020. okt. 16. 12:19
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#6 Gratulálok. És abból, hogy nem lógott a nyakában a belépője, te levontad azt az "elmés" következtetést, hogy akkor neki nincs is.

Csak szólok, hogy az emberek legtöbbje a személyi igazolványát, bérletét sem a nyakában hordja, mégis van nála. Tudod van olyan fura része a ruháknak, hogy ZSEB.

2020. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

13:01

Látom ritkán jársz itt. Jobb ötlet, időpontra utalni, mint #6, mert ha elintézem, hogy valakit előtte töröljenek, abból egyből #5 lesz, aztán a sok proli beszél el egymás mellett.

Látom több konferencián, nemzetköti-és világtalálkozón jártam már, mint te. Mindenki a nyakában hordja a komoly ellenőrzési rendszerek miatt. 80-as években egyszer elhagytam, mert a zsebemben volt. Ezért is célszerűbb, ha nagy leszel, a nyakadban hord.

2020. okt. 16. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:

"Látom ritkán jársz itt."

Na, ezen most jót röhögtem. Az pedig, hogy TE a '80-as években elhagytad a belépődet további érdekességet mutat. Tényleg nem értem hogy ennyi idősen hogy nem lehet több értelem a kérdésedben - meg a válaszokban.

2020. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"10:50

Ne válaszolj kérlek olyan kérdésre, amit nem tudsz értelmezni!"


Nem válaszoltam, hanem kérdeztem. Ha nem ismered a mondat végén az írásjelek értelmét, akkor ne okoskodj.

Szóval: Mi az a "secus"?

2020. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!