Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz az, hogy Moszkvában...

Igaz az, hogy Moszkvában simán lelövik az embert, ha az utcán lefotóz valami drága autót?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet hogy Moszkvában nagyon nem tanácsos az utcán előforduló drága autókat (Bentleyk, Ferrarik, AMG Mercedesk stb.) lefotózni, mert simán golyót repíthetnek az emberbe, vagy jobb esetben "csak" összeverhetik, ordíthatnak vele ilyesmi. Ez tényleg igaz, vagy csak valami hülye legenda? Mert pl. Londonban, Monacoban, Floridában ilyen helyeken a kutyát nem zavarja ha valaki autókat fotózgat a nyílt utcán, legtöbben még jó képet is vágnak hozzá.

2020. okt. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze: az orosz milliomos leparkol vele, a külföldi turista lekapja a mobiljával, mire az épp arra gyalogló járókelő szitává lövi... Nézz kevesebb gengszterfilmet! :D
2020. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el minden hülyeséget!
2020. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.


Egyébként meg, nincsen annyi luxusautó Moszkvában.


Egy 12 milliós városról beszélünk, nyilván fogsz látni Ferrarikat, Bentleyt, Maseratikat, de nincs belőlük minden sarkon.

2020. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is ilyen sztereotípiákkal érkeztem oda főleg nőként hogy féltettem az életem. De az egyik legnagyobb pozitív csalódás volt az a két hét amit ott töltöttem. Moszkva egy olyan város ahol kint hagyod a laptopod az asztalon és bemész rendelni még valamit nem viszi el senki.

Este is nyugodtan sétálgathatsz nem lesz semmi probléma, az utcák rendezettek, az utak nem kátyúsak.

Na meg az oroszok is meglepően vendégszeretőek és kultúráltak egyáltalán nem olyan mint aminek levannak festve idehaza.

2020. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mondjuk én nem úgy gondoltam hogy a random járókelők bántanak, az nyilván hülyeség, hanem ha pl. az autó tulajdonosa látja meg hogy fotózzák a kocsit. Haverom aki volt kint azt mesélte sok ilyen drága autó nem túl bizalomgerjesztő emberekhez tartozik, és enyhén szólva nem ajánlott lefotózni őket, különösen ha ott ülnek benne vagy ott vannak a környéken. Meg ugye akinek Bentley, Ferrari telik, annak testőrökre is szokott, azok meg simán körbeállhatják az embert. De akkor ezek szerint legenda, valamelyest megnyugodtam, köszönöm. :D
2020. okt. 25. 01:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már elég sokan meghaltak volna, mivel rengeteg fotó készül az orosz és ukrán rendszámú luxusautókról, tele van velük a net.
2021. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, aki többszázmilliós autókkal furikázik, az 90%-hogy nem a legbizalomgerjesztőbb emberek közé tartozik főleg Moszkvában. :D

Azért messze nincs a világon annyi becsületes milliárdos, mint ahány ilyen luxusjárgány van. :D

2022. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!