Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Macron mi okból kezdett el...

Macron mi okból kezdett el keménykedni a muszlimokkal?

Figyelt kérdés
Eddig évekik le se sz@rta a sok sok késelős, lefejezős, robbantós etc iszlamista merényletet most meg hirtelen összevissza keménykedik a muszlim országokkal. Mi történt a Macaronnal?

2020. okt. 29. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Kapott egy telefont gyuri bácsitól és mint mikor a csengőt megnyomod és a kutya nyáladzani kezd ő elkezdte gyorsan főnöke utasításait végrehajtani.
2020. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Én sem értem, néhány éve még migránsok csicskájaként sikerült pózolnia. :D


[link]

2020. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Macron biszexualitása már kb tény. Szerintem szexuális ok van a háttérbe, kezdenek neki bejönni a muszlimok, a nagy szakáll, a sivatagban megizzadt test ahogy pereg le az izmos hasfalon a verejték. Ez most ilyen egymás húzása szex előtt, azért hergeli a muszlimokat hogy az ágyban minél keményebbek legyenek vele, mert ő a dugaj.
2020. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Színjáték a szavazatokér
2020. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jövőre választás ott is? Ezen IS gondolkodtam már. Mikor volt ott legutóbb olyan?
2020. okt. 29. 18:10
 6/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
77%

2022-ben lesz elnökválasztás.

Viszont most van korona és válság.


Valamivel el kell terelni a figyelmet, a kisebbségek meg mindig jó célpont.


De lehet, hogy már benne van az is, amit 4-es mond és ez már az előjátéka a 2022-es választásnak, ahol valószínűleg a széljobber Le Pen lesz az ellenfél. Az ő vitorlájából ki lehet fogni a szelet ezzel.

2020. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Macronnak nagyon sok van a rovásán oda kell figyelnie mit csinál
2020. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 omba ***** válasza:
86%
nem tartom én őt sokra, denégy elvágotttorok azért még jó, hogy reakciót vált ki. Putyin már ajánlott segítséget. Szerintem a francia népnek kb az utolsó esélye az önvédelemre, szóval inkább az élére áll, mert egy polgárháború őt is elsodorná.
2020. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Egyesek szerint Franciaország és Németország már elesett, nincsen már esélyük az önvédelemre, mert olyan sok már ott a muszlim bevándorló.

Szerintem csak szájkaratézik az elnök, muszáj neki valamiféle erőt felmutatni, amiből persze valószínűleg nem lesz semmilyen gyakorlati tett. Kérdés, hogy vajon mit fog tenni, hogyha az ilyen esetek sorozatban fognak történni ezután is. Ezt az egészet már rohadtul elbaltázták a sok jöttment beengedésével.

2020. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, hogy miért nullázták le a hozzászólásomat, talán nem igaz? És vajon mi nem igaz benne? Talán még van esélyük megvédeni magukat? Akkor miért nem tesznek semmi érdemlegeset ennek érdekében? Mindenhol csak azt lehet hallani meg látni, hogy behódolnak az iszlámnak a különféle intézkedések által. Pont az ellenkezőjét teszik, mint amit kellene, csak a duma megy, hogy megnyugtassák némileg a közvéleményt.


9-es voltam

2020. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!