Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban, Ausztriában,...

Svédországban, Ausztriában, Bulgáriában miért sikeresebb a muszlimok integrálása, mint Franciaországban, Belgiumban, Oroszországban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem sikeresebb, csak kevésbé cenzúráznak a sajtóban.


De ha megnézel pár kevésbé de ismertebb osztrák újságot ott olvaszhatsz róla, mennyire nincsenek jól integrálva. Svédet meg bulgárt nem tudom, nem olvastan svéd, meg bulgár újságokat.

2020. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyban függ attól, hogy "milyen" muszlimok vannak többségben. Ausztriában a (többnyire) szekuláris törökök, meg a szekuláris bosnyákok alkotják a muszlimok kb 90%-át, az arabok meg afgánok nincsenek sokan, alapba magyarból több van egész Ausztriában mint afgánból. Akik problémát okoznak (de nem csak Ausztriában, hanem mindenhol) azok a csecsenek, mert ők a legradikálisabbak az egész iszlám világban.

Franciaországban a muszlimok többsége arab, őket jóval könnyebb radikalizálni, mint a törököket vagy a bosnyákokat.


A csecseneket meg mindenki utálja, integrálhatatlanok, és csak a brutalitásból értenek. Ezt nem csak én mondom, hanem sok török meg arab is. (Ausztriában élek)

2020. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban erőszakkal vannak féken tartva, csecseneket máshogy nem is lehet. Anno még a nátó és az ENSZ is felhatalmazta őket hogy csináljanak amit akarnak velük, úgy sem sikerült sokmindent elérni
2020. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Azt tudnod kell Kérdező, hogy a muszlimok integrációja - vallási okok miatt- egyszerűen elképzelhetetlen, ilyen egyszerűen nem létezik. Ha a svédek azt mondják, hogy nekik sikerült, az azért van, mert álszentek, a politikusaik hazudnak, és hisznek abban, hogy ha azt mondják, hogy nincs probléma, akkor tényleg nincs.
2020. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
#4 rohadtúl így van, egyetértek, de sajnos félrenyomtam a nem hasznos jelzésre.... bocsi. 😞
2020. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert a franciák uszitanak. Ha egy tanár gúnyt űz más vallásábol egy olyan osztályban ahol sok a muszlim, akkor ne csodálkozzon ha hullanak a fejek.
2020. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Franciaországban leginkább marokkói es tunéziai muzulmánok mennek. Ezek közül is a marokkóiak a leginkább problémásak. Persze az se igaz, hogy mindenki. Kb olyan ez mint a roma helyzet. Nem szabad ráhúzni egy közösség minden tagjára a vizes lepedőt de számarányában a legtöbb marginális alak láthatóan marokkóiak közül kerül ki Franciaországban.


Veszélyben csak egyszer voltam pedig gettónak nevezhető helyen laktam. Akkor marokkói horda elől futottam.

2020. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bulgáriában az Oszmán hódításnak köszönhetően vannak muszlimok, akiket a bolgár felszabadulás után (el)üldöztek, meg adtak a pofájuknak, szóval "tudják" a "helyüket". Ausztriába főként a szekularizáltabb törökök, bosnyákok, albánok vándoroltak be, de azért ott is felszínre kerülnek dolgok, például a kurd-török ellentét. Svédországban pedig egyáltalán nincs jól megoldva az integrációjuk, max. több a cenzúra az ultrabalos diktatúrájukban. A Franciaországba, Belgiumba bevándorló muszlimok főként a (volt) gyarmatokról érkeznek, akik szélsőségesebb muszlimok, és gyűlölik a volt gyarmattartóikat (bár Franciaország gyakorlatilag még mindig gyarmati sorba tart országokat...). Alapvetően Oroszországban sikerült a legjobban őket integrálni, mert az oroszok nem bánnak velük kesztyűs kézzel. A muszlimokat nem igazán lehet integrálni más módon, mert egy-egy normálisan asszimilálódik, de a többi vallásos ugyanúgy szaporodik, ugyanúgy nem léphet ki a vallásból, mert becsületgyilkosság áldozatává válik, ugyanúgy egymást ellenőrzik, mint egy szektában. Nekem rokonom vett el muszlim nőt, de azt csak úgy engedélyezték neki a lány családja, ha maga is felveszi a vallást, és máris "tespednek" rá, és máris lesz gyerek. A mélyen konzervatív, vallásos csecseneket, vagy a tatárokaat erőszakkal integrálja Oroszország, a Nyugat erre képtelen, mert nem hajlandó erőszakot alkalmazni.
2020. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

#6 Te normális vagy?


„Mert a franciák uszitanak. Ha egy tanár gúnyt űz más vallásábol egy olyan osztályban ahol sok a muszlim, akkor ne csodálkozzon ha hullanak a fejek.”


Szerinted a gúnyra az megengedő, és normális válasz hogy gyilkolnak?


Undorító a hozzászólásod.

Egy embert megöltek egy egyszerű gúny miatt.

2020. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!