Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden vagy Trump? Miért?

Biden vagy Trump? Miért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 22:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Hát én most őszintén sajnálom a amerikaiakat, hogy e közül a kettő közül választhatnak... egyik szarabb, mint a másik. Nálam egy halvány fokkal inkább Trump felé billen a mérleg, mert gazdasági téren azért nem rossz dolgokat csinált, és nem olyan fosos teszetosza, mint Obama volt... de igazából egyik se jó.
2020. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%

Trump.

Mert ha Biden lesz,akkor a nagyvállalatok ismét kirobbantanak egy háborút valahol a világban szimplán üzleti okokból.

2020. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

Trump. Elég volt a 🏳️‍🌈🏴 elnyomásából.

Lassan szégyellni kell, ha fehér vagy, és hetero, netán dolgozol is, nemcsak influencer vagy. Gusztustalan ez a világ. Plusz ez a COVID hiszti is rohadtul unalmas már.

2020. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%
Biden ezen a választáson nem is opció. Képtelen és alkalmatlan kormányozni. Ha nyer sem ő fog.
2020. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
Trumpnak szurkolok mivel Bernie Sanders lenne az egyetlen komolyan vehető demokrata jelölt, de megint nem őt indították.
2020. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%

#15

Mi komolyanvehető abban a vén szar kommunistában? vagy ez valami futó poén, amit csak én nem értek? Ha már kommunista kell, miért nem Amdrew Yang. Ő még PoC is és legalább nem pusztul el végelgyengülésben a győzelmi bulin.

[link]

2020. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Az amerikaiak nem így gondolják. Nem a párt jelöli az embert. Bernie is indult, de Biden nagy fölénnyel nyert az előválasztáson
2020. okt. 30. 21:42
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
Biden. oszinten remelem hogy ot szavazzak meg. trump rasszista, szexista és meg sorolhatnam. biden se a legjobb valasztas, sot. viszont mindenfelekepp jobb mint trump. periodt
2020. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
41%

18 vagyok megint.

szoval nem tudom ki nezte a vitakat, de aki nezte az lathatta hogy trump NEM kepes normalisan ervelmi. rogton tamad, mindenbe beleszol. amugy meg csak igerget, de semmi. 4 eve volt hat lathattuk mire ment... masreszt, bidennel ott van obama, michelle, kamala. ok azert bizonyitottak mar

2020. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%

ismet én vagyok

ezt most találtam, [link] szerintem ezt erdemes lehet elolvasni

btw én úgy gondolom hogy o lett volna az idealis elnok, sajnalom hogy trump és Biden az opcio...

ha valaki pozitiv valtozasokat tudott volna elerni az o lett volna. tenyleg kar.

de igy inkabb egy olyanra szavaznek aki nem homofob(!!!!) rasszista és szexista.

2020. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!