Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » History tv a magyar minisztere...

Gábordegábor kérdése:

History tv a magyar miniszterelnököt úgy mutogatta mint 1 diktátort úgy gondoltam demokratikusan lett megválasztva.Ha nem az ő emberük lesz demokratikusan megválasztva akkor az már nem is demokrácia?

Figyelt kérdés

#demokrácia #félretájékoztatás #Liberális hazugság
2020. nov. 1. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem Hitler volt? Most őt reklámozzák sokat.
2020. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
43%

Azt nehezen lehet demokratikus választásnak hívni, amikor a média nagy része a te kezedben van.


De nem láttam a műsort, úgyhogy nem tudok érdemben hozzászólni a kérdéshez.

2020. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem Orbánt mutogatták mint diktátor history 2 tv én Szerintem valakik fizethetek 1 ilyen dokumentumfilm elkészítéséért hogy lejárassák.De például Észak Korea vezetőjét nem mutogaták csak a magyar az olasz török lengyel vezetőket.Tuti valaki fizetett érte.
2020. nov. 1. 12:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Média miért lenne Orbán kezêben? ATV HVG Népszava index 24 168 óra de tuti van még több is az hogy a kutya se olvassa annak tuti van valami oka. Attól hogy rossz üzeneteket írnak le az már az ő bajuk.
2020. nov. 1. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mint diktátort mutogatták, hanem mint autokráciára törekvő vezetőt. Mutogatták ott Putyint és Erdogant is. Teljesen jogosan.

Mindamellett elmondták, hogy közel azonos eszközökkel építik le a demokráciát, mint pl. a média felvásárlása, saját kézbe kaparintása, az ügyészség, bíróság élére olyan emberek kinevezése, akik hajlandóak nekik megfelelőbb döntéseket hozni, stb. Nagyon jól felismerhető nálunk is ez a folyamat.

2020. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Brüsszel is az autokrata vezetés felé tolódik, ez is megérne egy dokumentumfilmet. Csak itt egy vezető helyett, egy egész tanács basáskodik, és parancsolgat, fenyeget.
2020. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is igazad van (bár azért Orbán egy alomból van). Trumpot, Salvinit is folyton ekézi a (szélső)baloldali médiatúlsúly. A tunéziai terroristát közben a baloldali kormányzat engedte be, de azért Salvini van a bíróságon. Orbán pedig valóban vásárolja a médiákat, és médiatúlsúlyt alakított ki, csak pont, hogy a baloldaliak "tanácsolták" (cinikusan) neki, hogy vegyen médiákat. Az is érdekes, hogy a baloldali médiatúlsúly nem zavarja a kutyát sem, de a jobboldali, az már igen, jobboldali médiatúlsúllyal már nem lehet a választásokat demokratikusnak nevezni. Orbán valóban diktátor, a Fidesz valóban diktatórikus, csak ők erre valódi, elismert demokratikus választásokon kaptak felhatalmazást, és ezt ugyanilyen választásokon tudják elveszíteni, akárhogy is verik egyesek a seggüket a földhöz, mint Dzsudimajom. Demokrácia leépítéséről beszélni nevetséges, kettős mérce, a tények alapján. A lepontozók cáfoljanak!
2020. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!