Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a Bécsi...

Mi a véleményetek a Bécsi terrortámadásról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A fejlett,biztonságos nyugat.



2020. nov. 3. 04:25
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
47%

10.


Igazad van, a holokauszt is akkor csak egy vicc, hiszen ennél jóval több ember meghalt, igaz?

2020. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
28%
NiNCs öSSzFüGés a Csigránció és A tError kÖzt
2020. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Ezekszerint elszigetelt eset volt,nincs itt semmi látnivaló.
2020. nov. 3. 09:18
 14/49 anonim ***** válasza:
26%

#10

Nem is tudtam, hogy a tüdőrák felrobbanhat mellettem az utcán. Azt sem tudtam, hogy beül a kedves tüdőrák egy kamionba, és áthajt rajtam, miközben a karácsonyi vásáron héderezek.

Ne szépítgesd: a nyílt társadalmatok egy rakás sz*r. Kínodban pedig hülyeségeket okádsz ide.

2020. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
27%

Már miért lenne vicc a Holokauszt? Áhh... hogy érthetnétek ti ezt, akik nem hagyjátok el a falutokat egész életetekben :)

Attól, hogy nyugaton meghal évente 20 ember terrortámadásban, attól még itthon meghal több ezer rákban. Mindkettő ugyanolyan. Ha normálisan kezelnék, és időben észrevennék, akkor megelőzhető lenne. Ha a terroristákat nem megfigyelnék, hanem kivégeznék, lesittelnék, nem lenne ez. De ettől nem veszélyes egy város. Bécs egyáltalán nem veszélyes város általánosságban. Budapest veszélyes város, ahol megkéselnek éjjel a bidámbidámok?

2020. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
57%
az meg netto hülye aki azzal jön hogy nálunk sokkal több gyilkosság van- igen és? mindenki tudja, hogy nem egy jó hely ahol élünk Nyugathoz képest, de Bécs az évek óta a világ legélhetőbb városai között van, ehhez képest ilyenek történnek, ha nem engednének be ilyen elemeket oda továbbra is fantasztikus hely lenne, így nem lesz az
2020. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
76%
14- ki mondta, hogy szépítgetem? Mindössze vegyétek már észre, hogy Bécs nem veszélyesebb általánosságban mint Budapest. Rühellem a terroristákat, sőt, már attól is ki vagyok sokszor, hogy két magyar szót nem hallok a fővárosban, ha végig megyek az utcán. De ettől nem veszélyes egy város. A szélsőséges barmokat kellene keményebben fogni. Nem lehet értelmesen gondolkodni ugye? Csak két véglet van szerintetek, a libsi aki mindenkit beengedne, meg aki szerint a nyugat egy fertő. Tehát nincs az, hogy én utálom a terroristákat, de nem utálom a muszlimokat ugye? Az valami paradoxon.
2020. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
78%

#15


Már hogyan lenne ugyan olyan? Bécsben tegnap olyanok is meghaltak, akiknek mondjuk egész életében esélye sem volt rákra. Milyen marhaságot írsz legközelebb? Hogy a bécsiek már most nevetnek az egész csínytevésen?

2020. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
50%
18, Budapesten kevesebb az esélyed terrortámadásban, vagy bidámbidám késelésben meghalni mint Bécsben? Te mozdultál már ki az országból vagy még sosem jártál a rohadó külföldön?
2020. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
42%

#17

Ne kerülgessük: terrortámadások szempontjából Bécs már most rosszabb hely, mint Budapest.

2020. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!