Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA baloldal az az "amerika...

Az USA baloldal az az "amerikai Fidesz"?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatom a közösségi média amerikai megosztásait egészen hihetetlen dolgok történnek, az ottani baloldal valahogy úgy csal a szavazatokkal meg a számlálással is, mint ahogyan az kiderült a Fideszről 2018-ban!! Vagy csak engem lep ez meg? :D

Mert én azt hittem az ottani baloldal talpig tisztességes demokráciát működtet.


2020. nov. 4. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Náluk este volt leállás a levélszavazatok számlálásában, nálunk meg a szerver állt le ‘18-ban... Mindenféle “leállás” gyanús tud lenni
2020. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Linkelj már valami forrást arra, vonatkozóan, hogy csalnak a szavazatokkal.
2020. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne állna le ha kivették az összes pénzt az amerikai postaszolgálatból és az állami törvény előírja, hogy a levélszavazatokat csakis akkor lehet kivinni és megszámolni ha lezárták a szavazókört?
2020. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szinte egy az egybe a Fidesz szelleme lengi át a választást, leálló szerverek, magasabb feldolgozásnál csökkenő szavazatszám és hasonlók, mi magyarok ismerjük már ezeket az anomáliákat jól! :D

[link]


[link]

2020. nov. 4. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ám mindent bekajálni. A második poszt már bebukott, de a kedvedért rákerestem a wisconsini szavazók számára. Kapaszkodj meg, november elsején:


3 684 726fő szavazhatott az államban :D


forrás:

[link]


Az első képen szemmel látható, hogy nem ugyanaz a két forrás...

Lehet nem kellene minden hülyeséget bekajálni :D

2020. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!