Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump vagy Joe Biden?

Donald Trump vagy Joe Biden?

Figyelt kérdés
Ti kire szavaznátok? Szerintetek ki lenne jobb elnök?

2020. nov. 4. 19:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
54%
Trump
2020. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
43%
Trump. És nem azért mert jobbos vagyok vagy balos. Szimplán ő a szimpatikusabb. Vagyis Bidennél mindenképp. Bident Harris úgy rángatja mint egy bábút. Ha Biden nyer akkor ha névlegesen nem is, de lényegében Kamala Harris lesz a vezető Amcsiban. Isten mentsen attól, hogy egy feminista, LMBT propagandista vezesse azt az országot.
2020. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
Trump
2020. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
29%
Biden, ha már amúgy is globális felmelegedés van, legyen melegebb és fekete bőrűbb a társadalom is!
2020. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
52%

Trump.


Nekem is ő a szimpatikusabb, illetve a legkevésbé kurruptabb szerintem és nem csinlát olyan rossz dolgokat sem. Ezerszer inkább ő!


Egyébként Biden tényleg demens, sokszor azt sem tudja, hol van. Csak egy báb. A világ vezető politikusának meg nem egy demens vénembert kell választani! Az alelnök meg értelmes, de önmagát soha nem választanák meg. Alapvetően liberláisnak gondolom magam, de a BLM meg a többi már nekem is sok...

2020. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy ebben nem értek egyet Trumppal, de akkor sem lenne kevesebb az ipari termelés, ha demokratká lennének.


Egyébként pedig jelenleg Biden nyer... Ha nézitek a közvetítést. Michiganban is vezet, enélkül Trumpnak már ki sem jön...

2020. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%
Trumpra. Én sem tartom magam egy intoleráns embernek (kb mint Dúró Dóra), de amiket Bidenék támogatnak az nekem már sok. Plusz Biden alig él, szinte biztos vagyok benne, hogy Harris irányítana ott főleg. Van hogy Trump is hülyeséget beszél, nem tökéletes ő sem, de a gazdasággal jobban bánik (ha nincs a covid) és én még mindig jobban bízok benne.
2020. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
55%
TRUMP
2020. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
37%

Trump egy vicc.

Csakis a demokratak

2020. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
63%
Trump tényleg egy vicc. Már az is tiszta égő, hogy reggel bejelentette a győzelmét...
2020. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!