Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki lesz 4 év múlva a republiká...

Ki lesz 4 év múlva a republikánusok jelöltje?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 03:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Azt a jóisten sem tudja még. Lehet hogy Mike Pence. Nem tudjuk, még ők sem valószínűleg. De szerintem nem Trump.
2020. nov. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, hogy milyen irányba mennek majd.

Trump-ot már a saját pártja is kritizálta a 2016-os választások előtt, és azért hallgattak el, mert nyertek. Most az a kérdés, hoy milyen irányba mennek.

Ha látják ebben a Trump-i, szélsőjobb oldali vonalban a jövőt, akkor maradnak ennél és Trump lehet a következő jelölt is. Szerintem erre már ki esély van.

Vagy azt látják, hogy ez egy egyszeri lehetőség volt, akkor szerintem visszatérnek a korábbi állapotba, viszont akkor kérdéses, hogy ki lesz a jelölt.

Illetve az is kérdéses, hogy mennyire lesz rá igény. Amikor a választók már megtapasztalták, hogy mit képvisel Trump, akkor lehet, hogy nehéz lesz visszavinni őket a korábbi republikánusok által képviselt vonalra, akkor pedig sokan kiábrándulnak majd.


Mindenképpen nagyon rossz állapotban vannak a republikánusok ilyen téren. Az pedig nem segít, hogy vannak akiket megválasztottak és a Trump-i vonalat képviselik csak más-más pozícióban. Még a párt szétesésére is látok esélyt.

2020. nov. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Ted Cruz-t simán el tudom képzelni hogy megint induljon, a politikai alapú online cenzúra ellen (ami már ma is égető probléma) bedobta magát a küzdelembe.
2020. nov. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még valaki akire érdemes lesz odafigyelni az Kristi Noem, Dél-Dakota kormányzója, aki alatt annak ellenére hogy nem zárt le semmit az államában mégse volt tolongás a kórházakban a vírus miatt.
2020. nov. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Valaki fiatalt fognak. ;)
2020. nov. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
El kell hogy keserítsem a baloldaliakat, még nincs meg a 2 perc gyűlöletük következő célpontja :)
2020. nov. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Pence-re tippelek én is.

Viszont hacsak nem csinál egetverõ butaságot, -és nem fog -Kamala verhetetlen lesz kb 10 évig.

2020. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Trump valószínűleg nem. Őt már a rep. pártban is sokan nem bírták, csak kénytelen-kelletlen beálltak mögé. Most megy a süllyesztőbe.
2020. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%

"a baloldaliakat, még nincs meg a 2 perc gyűlöletük következő célpontja :)"


Én ugyan egyáltalán nem vagyok balos, de érdekes, hogy azok vádolnak általában mást gyűlölettel, akik leginkább gyűlölködnek.

2020. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Pence. De ő nagyon csendes ember, nem hiszem, hogy tömegeket tudna megszólítani...Harris ellen nem sok esélye lesz.
2020. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!