Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egész éjjel ünnepeltek a...

Egész éjjel ünnepeltek a népek az USA-ban, Trumpnak milyen érzés lehet, hogy a bukásának örülnek?

Figyelt kérdés
végülis sikerült elérnie azt, amiről négy éve még csak álmodozva konfabulált: Minden eddiginél nagyobb tömeg ünnepelte ever

#bukta #énisszavazniakarok
2020. nov. 8. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom milyen érzés lehet, hogy az ünneplők java része, egy bűnöző emlékéért vergődött egész évben, és most örömparádéznak. Szerintem szánalmat kelt benne.
2020. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyüszíts! XD Kimondottan szórakoztat
2020. nov. 8. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Ehhez képest az áldemokraták kezdtek el hisztérikusan bőgni, hogy végre egy szenilis bolond lett az elnökük :D
2020. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Azon én is lefordultam a szék alá, amikor a CNN politikai "szak"kommentátora elbőgte magát egyenes adásban, hogy innentől kezdve minden igazságos lett. Trump helyében könnyesre röhögném magam.
2020. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gazdi miért nem röhög, miért nem gratulál, morzsik? Grazban tiktakkol vagy siman bnkó?

Vagy tele a bugyi?

2020. nov. 8. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Recskázzál csak. Ennyi örömöd legyen. Itt az életben nem kerültök hatalomközelbe Fegyőr Bandi, értsd már meg! 😂
2020. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gratulált a gazdid a Szovjetunió Demokratiku Köztársasága nevében is a csúnya antidemokratikus Bidennek, le lehet csitulni.

Most épp az EU-s költségvetést vétózza= asszem libsik és illibsik együtt megyünk Kínáig, ha vki nem talál ki vamit krumpliszedés közben.

2020. nov. 8. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Éljen Biden! Minden nap lehet mondogatni neki, hogy te vagy az elnök, mert nem fogja tudni :D

És erre tapsolnak a rögeszmésen kormányváltóink...bameg, ez szánalmasan siralmas :D

2020. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 ne sirjál, most ez az official. Gratula van, akko' gratula van XD
2020. nov. 8. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Sír a gránát, majd fognak az amcsik helyettem is :)

De tisztellek kérdező, mert tapsikolsz a szellemileg hanyatlóknak.

Na szia :D

2020. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!