Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják Trumpot ennyien,...

Miért utálják Trumpot ennyien, mikor x ideje ő az első elnök, aki nem támadott meg senkit? Hajlandó volt Kim J.Unnal is tárgyalni megadni neki a lehetőséget.

Figyelt kérdés
Azért mert felhúzta mexikói határra a kerítést? Vagy mert szankcionálta a kínai telefonokat,nem akarta beengedni a német autókat, hogy a hazait fellendítse?
2020. nov. 8. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan! Teljesen igazad van!!
2020. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Első körben nekem sem volt szimpatikus a haja meg az arcszíne miatt, de aztán látva az intézkedéseit egyre inkább elkezdtem vele szimpatizálni és ma már szinte sajnálom hogy leváltják.
2020. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Annak szerintem mindenki örült, hogy Trump nem kezdett egy újabb háborút, de ezenkívül nem tett le valami sokat az asztalra, ami segítette volna az embereket. Bár hozzáteszem, néhány dolog végigvitele többet kíván maga után, mint 4 év pl.: a munkanélküliség tényleg csökkent, de nehezen vezetik vissza ezt a Trump adminisztráció hatásához és mostmár nem is fogják, lévén a járvány miatt most visszaléptek kettőt.
2020. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Én először szinte nevetve sírtam, vegyes érzelmekkel, amikor megtudtam, hogy megválasztották, azon gondolkodtam, hogy vajon milyen hatással lesz Európára. Nem is igazán ismertem a gondolatait, viszont néha kicsit viccesnek tartottam, meg a megjelenése is furcsa volt. Viszont, látva hogy nem igázott le senkit, fellendítette a hazai ipart, segítette az amerikai szegények lehetőségeit, a bevándorlást megakadályozta stb., egyre szimpatikusabb lett. Remélem ha Biden (nem biztos még) lesz az utódja, követni fogja elődje pozitív példáit, a negatív dolgokon pedig javítani fog.
2020. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Miféle kerítést húzott fel? Amit a mexikóiakkal akart kifizettetni, és amiből nem lett semmi?

Csak pár dolog:

1. Felmondta a párizsi klímaegyezményt

2. Kilépett a WHO-ból

3. Úgy viselkedik a Twitteren, mint egy idióta (mivel az)

4. Elárulta a kurdokat Szíriában

5. Ocsmány diktátorokkal bratyizott

6. Felrúgta az iráni atomegyezményt, és likvidáltatta Szulejmánit - ami különösen szemét húzás volt

7. Visszahozta a Kuba elleni embargókat

8. Megkísérelte szétverni az Obamacare-t

Összességében ott és annyit rombolt, amennyit csak tudott. Remélem, börtönben fog megrohadni.

2020. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

Az Amerika az első jelszó nem hangzik jól a nagy pénzügyi halaknak, befektetőknek.

Joe bácsi Texasban szart se nyert se az afgán, se az iraki háborúval, csak pénzelte.

Az olajcégek meg lenyúlták az iraki olajat, a génmódosított vetőmagtermelő K még óriási piachoz jutottak.


Erre mondott nemet Trump, azért égették évekig, míg végül félretolták.

2020. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Na, rühellem Bedét, de ezt most jól összefoglalta: [link]
2020. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 21:31


Neked is van ellentmondásod.


“ Ocsmány diktátorokkal bratyizott”

Miért? Obamaki nem ezt csinálta kubával?


„Képet a Whobol”

Milyen világszervezet az, amelyik egyik nap így másik nap úgy beszél egy világjárványt jelentő vírusról,maszkhordásról?


Biden és társai “ legális terrorizmust” alkalmazva rohannak le országokat. Nem is tduom melyik a jobb...

2020. nov. 8. 21:41
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondjuk megtudom érteni, ha emiatt megutálták páran:

https://www.youtube.com/watch?v=PX9reO3QnUA&ab_channel=CNN

2020. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Azért Trump is érdekesen viszonyult a covidhoz.


Amúgy lehet nem indított háborút, de egyet sem zárt le. Mondjuk az Iránba azért sikerült lebombázni az autót.

2020. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!