Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit keresett Szijjártó külügym...

Mit keresett Szijjártó külügyminiszter ilyen koronavírusos időszakban az ázsiai Burmában,és Thaiföldön?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna jobban meggondolni ezeket az utakat?

2020. nov. 8. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem egy külügyminiszternek az a dolga, hogy tárgyaljon külfölddel. Neha kulfoldiek jonnek ide, neha a kulugyminiszter megy oda. Mi ebben a kivetnivalo?


Megfertozodott? Barmikor es bárkivel elofordulhat … vilagjarvany van.

2020. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10./Bocsi,jogos,elírtam.
2020. nov. 8. 22:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Madárinfluenzás lett a Pákító. Nem tudom sajnálni sem őt, sem a párttársait.
2020. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11.

Nem kell menni,a környező országok tisztviselői sem szaladoznak ész nélkül jobbra balra.Én nem hallottam,hogy egy osztrák külügyminiszter a Távol-Keletre szaladozik ebben a helyzetben.Nem kényszer ez!

Észt nem lehet adni egy embernek.

2020. nov. 9. 08:40
 15/15 anonim válasza:
Mezőgazdasági tárgyalásokat folytatott Kambodzsával és Thaifölddel is szeretett volna, csak Prayut Chan-o Cha kivágta mint macskát szarni, miután a fél delegáció COVID-dal érkezett Bangkokba. Phnom Penh nem tesztelte. Importálásra vonatkozó megegyezéseket folytatott. Ezt a Thai hírek lehozták. A magyaroknál már csak a szépítés meg a mese ment.
2021. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!