Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eltudjatok képzelni h kamala...

Eltudjatok képzelni h kamala harris egyszer amerikai elnök lesz?

Figyelt kérdés

Engem már a hideg kiráz a gondolattól. Még a sátán asszonya (HRC) is jobb választás lenne,szerencsére ő már nincs képben.


Lehet azt hiszitek, hogy trollkerdes,de nem. Őszintén a hideg ráz ettől a Harristol.


2020. nov. 9. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy elképzelni tudom, sztem 1-2 éven belül ez be is fog következni, eléggé jól láthatóan építgetik a karakterét...
2020. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha a scotus kimondja a csalás tényét akkor szerencsére ez nem fog bekovetkezni egy két éven belül
2020. nov. 9. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én még azért nem temetném Bident. Inkább azt tudom elképzelni, hogy a ciklus végén bejelenti a visszavonulását és a következő választáson nem ő indul, hanem Harris.

Nem ismerem, hogy jó elnök lenne-e. Viszont attól a gondolattól kiráz a hideg, hogy azért legyen ő az elnök, mert nő. Egyáltalán nem gondolom, hogy egy női elnök rosszabb, de feltétlenül pozitív sem. Alkalmas legyen.

2020. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Eddig is ez volt a terv. Biden-en régóta látták hogy nem fog bírni két ciklust ezért jött Kamala megint a képbe a csúfos előválasztási veresége után (és persze azért mert színesbőrű nő, az hogy sok fekete rohadt börtönben miatta indokolatlanul nem számított Biden-nek, ahogy Kamalának se az hogy Biden-nek voltak szegregációs intézkedései - na jó az előválasztási vitán még simán felemlegette, az alelnöki jelölése óta egyszer sem).

1 évet adok max. és lecserélik Joe-t a 25. alkotmánykiegészítés segítségével (az elnök egészségi állapotára hivatkozva) hogy még a 2024-es választás előtt Kamala otthonosan érezze magát az elnöki székben. Mert hogy '24-ben elindul az újraválasztásért az biztos.

2020. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Biden azért kellett, mert választáson soha nem nyert volna egy színesbőrű nő... így viszont kerülőúton megoldják, hogy mégis elnök legyen.
2020. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Van rá esély, Biden elég öreg, konkrétan eddig Trump volt minden idők legöregebbje, de ezt most Biden tudta überelni.


Szerintem simán benne van, hogy eü. állapotára hivatkozva 1-2 év után lemond. De hát volt már ilyen, mindenki tudta, ki lesz az alenök, szóval nincs itt semmi látnivaló.

2020. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

El es vszinuleg lesz is.


Mki annak a tudataval szavazott Bidenre, hogy eselyes, hogy atadja Kamalanak a hatalmat, esetleg 24ben a no fogja kepviselni a demokratakat. Nincs ebben semmi meglepo.

2020. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Ez nem elképzelhető ez a jövő sajnos. Nem a kedvenceim az amcsik de majdnem mindegyik országot sajnálnám ha ő vezetné.


De a demokrata párt sztem direkt így gondolkodott előre mert az amerikai alkotmány 25.módositása szerint az elnök egészsége miatt alkalmatlannak nyilvánitható tisztségre betöltésére és értelemszerűen az alelnök lép a helyére.

Teljesen nyilvánvalóan erre játszottak és erre készülnek most is. Csak azért nem jelölték közvetlen mert tudták hogy HRC hez hasonlóan képtelenek lettek volna lenyomni őt a nép torkán.


De azért HRC nem jobb nála. Sőt..

2020. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lesz is 1-2 éven belül..

De ha végig viszi Biden akkor meg 4 év múlva indul, Pencet simán legyőzi

2020. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!