Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik egyébként semmi kivetniva...

Akik egyébként semmi kivetnivalót nem találnak Biden politikájában, miért kezdenek el spekulálni az egészségügyi állapotával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem egy gyik van itt, ahol ilyeneket kérdeznek: Mi van ha előrhalad a betegsége? Mi van ha meghal? Ki fogja ápolni stb? Komolyan nincs jobb dolga néhány trollnak, hogy ezen spekuláljon? Eddigi beszédei sokkal tiztábbak, józanabbak voltak, mint Trumpé. Ha demens lenne, akkor nem látná át ennyire az amerikai társadalom problémáit.

2020. nov. 9. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Én csak azt nem szeretem benne, hogy gyerekeket puszilgat.

Ugye-ugye, ha más csinálná ezt rögtön menne hogy pedomaci meg homokozó.

Liberálisok erre miért nem mondanak semmit?

2020. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Hogy milyen lesz az általa képviselt politika, azt majd meglátjuk 2021. januárja után. Az eddigi megszólalásai azt támasztják alá, hogy szegénynél tényleg nincs minden rendben. A teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

Trumppal kapcsolatban ilyen gyöngyszemek születtek az elmúlt napokban itt, a GYK-n:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

Nos, ezek után én is bedobtam egy olyan kérdést, hogy mi történik, ha Biden a beiktatása előtt meghal. Jellemző, hogy a GYK cenzúrázta (átírta) a kérdésemet, noha nem használtam sértő jelzőket.

Ha én az USA-ban élnék és netán ellenzéki szavazó lennék, bizony óriási csalódást okozott volna, hogy a Demokraták egy 78 és egy 79 éves aggastyánt tudnak csak megnevezni, mint lehetséges jelölteket. (Trumpot a kiváló RTL Klub Híradó már 2016-ban azzal gúnyolta, hogy túl öreg és nem lesz ereje végigvinni a ciklust. A nála 8 évvel idősebb Biden erejét valamiért már nem firtatják...)

2020. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"A teljesség igénye nélkül", majd belinkel négy kormánypárti forrást, akik köztudott hogy undorító, aljas módon hazudnak és rágalmaznak bel-és külföldön mindenkit, aki nem az ő tolvaj politikájuk rajongója. Biden kitűnő egészségügyi és szellemi állapotnak örvend. Érdekes Trump is mindössze 3 évvel fiatalabb nála, ráadásul neki már eddig is tömegével voltak értelmezhetetlen megnyilvánulásai, a szenny lakájmédia valamiért nála mégsem hozakodott elő a korával és szellemi állapotával: sejtjük miért.

Amúgy meg nem minden a kor. Lehet hogy Magyarországon ez a jellemző, egy olyan embernek aki iszik, dohányzik, nem mozog, egészségtelen kajákon él, 77 évesen már minden baja van, de attól még nem törvényszerű hogy aki 77 éves az már fél lábbal a sírban van. Van aki 104 évesen maratont futott, van aki 102 évesen kondizik (ma láttam erről egy cikket), van aki 90+ évesen a koronavírusból is felgyógyult idén, és sorolhatnám. Biden egészséges, szellemileg tökéletesen ép. Ha már szellemi épség: Orbán még 55 éves sincs, mégis Grazban kezelik évek óta, öltögeti a nyelvét, grimaszol, és semmi kapcsolata nincs a valósággal (migráns invázió és társai). Na Ő már most is alkalmatlan vezetőnek.

2020. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

"Eddigi beszédei sokkal tiztábbak, józanabbak voltak, mint Trumpé."


Igen mert előre megírt beszédeket mondott. De a random interjúk során azt sem tudta milyen nap van, vagy hogy mellik államban tartózkodik

2020. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor hiteles forraskent az agymoso media hireit belinki valaki 😂😂😂😂
2020. nov. 9. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

#3: Sem az Origo, sem a Mandiner sem a Hír TV nem felel meg a kényes igényeidnek? Nem baj, megoldjuk!:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!